co po detoksie sokowym

Chcesz zdrowo odżywiać się na codzień, ale nie wiesz jak to zrobić?

Dieta sokowa to idealny wstęp do zdrowego i regularnego odżywiania. Działa jak tzw "reset" organizmu. Przypomina o regularności spożywania posiłków. Detoks sokowy to płynna dieta, która pozwala organizmowi odpocząć od trawienia. Jeśli chcesz zrobić coś ze swoim ciałem, poczuć energię i zredukować wagę to dieta sokowa musi iść w parze ze zdrową dietą.

Dieta Sokowa zamówiona, co dalej?

Efekty po diecie sokowej są dobre, świetne lub spektakularne. To wszystko zależy od kondycji i wagi startowej. Osoby, które ważą o kilkanaście kilogramów za dużo potrafią schudnąć nawet 7 kg w tydzień. Nasze klientki jednak najcześciej chudną od 2 do 5 kg w ciągu 8 dni.  Żeby jednak osiągnąć takie wyniki do kuracji trzeba się odpowiednio przygotować. odpowiednie przygotowanie i przestrzeganie rygorystycznych zasad naszej kuracji sokowej daje wielkie szanse na fantastyczne wyniki. 

Na diecie sokowej chudniemy - to potwierdzą nasi klienci. Jednak żeby utrzymać nową wagę trzeba w życie wprowadzić wiele nowych zasad, bo te które stosowałaś wcześniej po prostu się nie sprawdziły. 

Zasady zdrowego trybu życia po diecie sokowej

  • Odżywianie
  • Sport
  • Regeneracja
  • Stres 

Zdrowe i racjonalne odżywianie po diecie sokowej:

1. Możesz gotować sama

Kluczową zasadą uniknięcia efektu jojo jest racjonalne odżywianie. Po pierwsze musisz dowiedzieć się jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne. jeśli nie wiesz jak to zrobić z przyjemnością pomogą Ci w tym nasi dietetycy (kontakt@fitly.pl lub infolinia czynna poniedziałek - piątek 8:00-16:00 +48 ...). Oczywiście zrobią to za darmo, bo naszym celem jest to żebyś jak najbardziej była zadowolona z diety sokowej i wracała do nas raz w miesiącu! 

Jeśli już wiesz, że np. Twoje zapotrzebowanie spoczynkowe to 1800 kcal to właśnie odszedł czas żebyś tak komponowała swoje menu. Należy też pamiętać, że twoje odżywianie musi być systematyczne i regularne. Idealny model to taki gdzie dziennie spożywasz 5 zbilansowanych posiłków, a ten ostatni 3 godziny przed snem. Dlaczego tak wcześnie? To bardzo ważne, żeby Twój organizm mógł spalić ostatni posiek przed zaśnięciem. Będzie miał wtedy znacznie więcej czasu na regenerację i odnowę.

Stworzenie zdrowego i odżywczego, niepowtarzającego menu to nie lada wyzwanie. Jeśli nie chcesz robić tego sama to w ofercie Sportfood oferujemy taki produkt jak "indywidualny plan żywieniowy" ułożony przez naszego dietetyka dla Ciebie. Tu na podstawie wywiadu żywieniowego jeden naszych dietetyków przygotuje dla Ciebie jadłospis na 7 lub 14 dni.

2. Postaw na gotowe rozwiązanie

Jeśli jednak nie masz czasu na gotowanie czy układanie jadłospisów zdecydowanie naszą ulubioną opcją jest zdrowy catering dietetyczny. Jeśli korzystałaś już z takiej formy żywienia to zapewne wiesz, że problem liczenia kalorii nie jest już problematyczny, a Ty po prostu musisz trzymać się oferowanych posiłków. Kluczowej jednak jest to, żeby catering dietetyczny był dobrze zbilansowany, miał odpowiednio policzone makroskładniki.Miło gdy jest to też catering dietetyczny z wyborem menu. Jeśli słyszałaś już coś o cateringu dietetycznym, ale nigdy nie miałaś okazji z niego skorzystać to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Nie jesteś przekonana czy Ci posmakuje? Możesz zamówić jeden dzień testowy. Zobaczysz co znaczy kiedy masz czas dla siebie, bliskich i sport. Brzmi świetnie? Zapewniamy, że jeszcze lepiej smakuje!

SPORTFOOOOD to jedna z naszych marek. Drugą jest MójCatering, czyli catering dietetyczny premium. Bardzo jakościowy i niezwykle odżywczy. MójCatering powstaje w tym samym zakładzie produkcyjnym co soki FITLY, dzięki czemu masz gwarancję, że jego przygotowanie odbywa się na najwyższym poziomie. MójCatering jest laureatem prestiżowej nagrody KOBBIECA MARKA ROKU 2021 oraz ZDROWA MARKA ROKU 2021 co tylko potwierdza naszą pewność w swój produkt.

Catering dietetyczny czy warto?

  • wiesz, że odżywiasz się zdrowo, a każdy posiłek ma odpowiedni bilans makroskładników
  • codziennie jesz świeże, pyszne i bardzo różnorodne produkty. Przy diecie o niskiej kaloryczności jest to niebywale ważne. Dostarczając codziennie wspomniane 1800 kcal warto żeby pochodziły one z różnych źródeł - owoców, warzyw, ziół. orzechów czy odżywczego białka.
  • masz pełną kontrolę nad kalorycznością spożywanych posiłków, a trzymając się diety masz gwarancję, że nie przytyjesz
  • masz dużo wolnego czasu, który możesz przeznaczyć na sport!
  • masz więcej czasu na regenerację, a po treningu jest ona potrzeba

Sport

Odchudzone ciało wygląda dobrze, ale tylko wyćwiczone ciało jest piękne. Wprowadź ruch do swojego codziennego harmonogramu, zacznij biegać, jeździć na rowerze. Codziennie 60 minut to absolutne minimum.Pamiętaj, chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe to musisz zacząć działać. 

Regeneracja

Ostra dieta i duża ilość ruchu bez odpowiedniego wypoczynku na nic się zdadzą. Zadbaaj o odpowiednią ilość snu każdego dnia - minimum 7 godzin, ze wskazaniem na 8.

Stres

Łatwo jest powiedzieć, żebyś wyeliminowała stres ze swojego życia. Jednak odżywiając się zdrowo, uprawiając sport i regenerując się odpowiednio, masz duże szanse, że twój organizm będzie miał więcej siły na walkę ze stresem. Wprowadź te zasady w codzienność, a zobaczysz jak bardzo zmieni się Twoje patrzenie na codzienną rzeczywistość.SPRAWDŹ CATERING DIETETYCZNY