Sok Szczupła Talia

Nowy produkt

Składa się z soku z jabłek oraz kawałków owoców w zmiennych proporcjach (truskawki, porzeczki czerwone, porzeczki czarne, agrest, wiśnie). Jest naturalnie mętny z frakcjami owoców.

Pojemność: 500 ml

Więcej informacji

Sok Szczupła Talia od FITLY

Postaw na kwaśne i orzeźwiające owoce!

Chcesz pozbyć się kilku centymetrów w talii? Najwyższy czas zadbać o swoje ciało! Naturalny, owocowy sok „Szczupła Talia”, skomponowany z m.in. truskawek, wiśni, agrestu oraz porzeczek to prawdziwa bomba witamin zawarta w soku skomentuj ponownym ze świeżych owoców, tylko z naturalnymi składnikami. Delikatnie słodki i przyjemnie kwaskowaty sok przyniesie kubkom smakowym prawdziwą radość i wspomoże pracę układu pokarmowego. Ten sok składa się z soku z jabłek,  kawałków owoców w zmiennych proporcjach (truskawek, porzeczek czerwonych, porzeczek czarnych, agrestu, wiśni). Jest naturalnie mętny z frakcjami owoców.

Zdrowie zamknięte w butelce

Wiśnie i czereśnie stanowią bogate źródło witamin i minerałów. Wspomagają pracę serca, regulują pracę układu pokarmowego, opóźniają procesy starzenia. Należą do najbardziej wartościowych owoców. Oczyszczają, odmładzają i odchudzają. Ponadto sprawiają, że cera staje się wyraźnie młodsza i świetlista.

Dbaj o siebie z sokiem Wieczna Młodość

Szczupła Talia to idealne rozwiązanie dla osób, które dbają o swoją sylwetkę i metabolism. Czy Ty tak samo jak my kochasz sok świeżo wyciskany ze 100% naturalnych składników!? Uwielbiasz owoce, kochasz warzywa? Zamów nasze pyszne produkty i poczuj prawdziwą moc!

Czy wiesz, że naszych soków i napojów owocowych nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Uważaj, łatwo jest się w nich zakochać!  Naszych soków nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Każdy sok FITLY jest świeżo wyciskany ze 100% naturalnych składników. Chcesz się przekonać? Przeczytaj opinie na nasz temat!

Soki FITLY nie tylko robione są ze świeżych, pełnowartościowych produktów, ale też część z nich wyciskana jest metodą cold press, czyli metodą tłoczenia na zimno. Taki sposób pozyskiwania soków pozwala zachować wszystko co w nich najlepsze! 

Skład zestawu

Name Ilość
Rozmiar 500ml
Szczupła 1

Wartości odżywcze

Opinie

Napisz opinię

Sok Szczupła Talia

Sok Szczupła Talia

Składa się z soku z jabłek oraz kawałków owoców w zmiennych proporcjach (truskawki, porzeczki czerwone, porzeczki czarne, agrest, wiśnie). Jest naturalnie mętny z frakcjami owoców.

Pojemność: 500 ml

Popraw to pole
Wypełnij to pole
Popraw to pole