Piękna Skóra

Nowy produkt

Piękna Skóra to napój owocowo warzywny z siemieniem lnianym. Powstał z soku z jabłek i pomarańczy z dodatkiem gruszki, świeżej mięty i siemienia lnianego.

Pojemność: 

500 ml

Więcej informacji

Piękna Skóra od FITLY

Piękno ukryte w naturze

Te malutkie nasiona lnu, zawarte w Pięknej Skórze docenią wszyscy Ci, którzy mają dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Siemię lniane, znane już w czasach starożytnego Egiptu, jest współcześnie popularnym składnikiem diet. Ponadto odczuwalnie poprawia urodę i przyspiesza metabolizm, dzięki czemu Piękna Skóra jest naszym naturalnym eliksirem na piękny i zdrowy wygląd.

Połączenie tego magicznego składnika z mnóstwem witamin zawartych w jabłkupomarańczy i gruszki, stanowi idealne uzupełnienie dietetycznego menu. Smak soku wzbogacony został o miętę, która nie tylko wpływa na trawienie, ale również świetnie smakuje. Orzeźwiający smak mięty skutecznie gasi pragnienie.

Ten wyjątkowy smak soku Piękna Skóra

To ulubiony sok osób, które kochają gęste soki z miąższem. Odpowiednie proporcje pomarańczy i soku z jabłek, sprawią, że na długo zapamiętasz jego smak. Czy Ty tak samo jak my kochasz sok świeżo wyciskany ze 100% naturalnych składników!? Uwielbiasz owoce, kochasz warzywa? Zamów nasze pyszne produkty i poczuj prawdziwą moc!

Czy wiesz, że naszych soków i napojów owocowych nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Uważaj, łatwo jest się w nich zakochać! Soki FITLY nie tylko robione są ze świeżych, pełnowartościowych produktów, ale też część z nich wyciskana jest metodą cold press, czyli metodą tłoczenia na zimno. Taki sposób pozyskiwania soków pozwala zachować wszystko co w nich najlepsze!

Czy wiesz, że siemię lniane działa dobroczynnie na cerę, jak również cały układ pokarmowy? Nasionka lnu znane są jednak z całej gamy prozdrowotnych właściwości. To prawdziwe superfood, które reguluje pracę układu krążenia, redukuje ryzyko wystąpienia wielu chorób i jest jednym z najbogatszych źródeł kwasów omega-3. Siemię lniane w „Pięknej Skórze” skomponowane zostało z pysznymi owocami m. in. z jabłkiem, pomarańczą, gruszką i orzeźwiającą miętą. Napój owocowy koniecznie wstrząśnij przed otwarciem. Naszych soków i napojów owocowych nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Każdy sok i napój owocowy FITLY jest świeżo wyciskany ze 100% naturalnych składników. Piękna Skóra to napój owocowo warzywny z siemieniem lnianym. Powstał z soku z jabłek i pomarańczy z dodatkiem gruszki, świeżej mięty i siemienia lnianego.

Skład zestawu

Name Ilość
Rozmiar 500ml
Piękna 1

Wartości odżywcze

Opinie

Napisz opinię

Piękna Skóra

Piękna Skóra

Piękna Skóra to napój owocowo warzywny z siemieniem lnianym. Powstał z soku z jabłek i pomarańczy z dodatkiem gruszki, świeżej mięty i siemienia lnianego.

Pojemność: 

500 ml

Popraw to pole
Wypełnij to pole
Popraw to pole