Sok Wieczna Młodość

Nowy produkt

Składniki:

Sok z jabłkowo-cytrynowy, sok ze świeżych warzyw (sok z SELERA, sok z ogórków, sok z jarmużu, sok ze szpinaku, sok z pietruszki)

Pojemność 

500 ml

Więcej informacji

Sok Wieczna Młodość od FITLY

Tak smakuje zdrowie

Sok warzywno-owocowy „Wieczna Młodość” to orzeźwiająca kompozycja owocowo-warzywna o głębokim smaku. Połączenie zielonych warzyw ze słodkim jabłkiem tworzy wyśmienity smak, w którym zakochają się miłośnicy zielonych soków. To zielona kompozycja z m.in. pietruszki, szpinaku i jarmużu, połączona ze świeżością ogórka zapewnia niezapomniane doznania dla naszych kubków smakowych. Sok Wieczna Młodość powstał z soku z jabłkowo-cytrynowego w połączeniu z sokiem ze świeżych warzyw (sok z SELERA, sok z ogórków, sok z jarmużu, sok ze szpinaku, sok z pietruszki). Zawiera: SELER.

Zielone oznaką zdrowia

Zielona kompozycja składająca się z m.in. pietruszkiszpinaku i jarmużu to bomba witaminowa dla naszego organizmu. Witamina K, zawarta w jarmużu ma właściwości antynowotworowe. Cenne witaminy zawarte w tym warzywie, odpowiadają także za wspomaganie procesów oczyszczających. Stanowi również bogate źródło chlorofiluWitamina C - ogromne bogactwo zawarte w pietruszce, działa odkwaszająco dla naszego organizmu. Natomiast potasżelazo i kwas foliowy, zawarte w szpinaku chronią przed miażdżycą oraz posiadają właściwości lecznicze.

Połączenie tych cennych składników ze świeżością ogórka, cytryny, jabłka i selera zapewnia niezapomniane doznania dla naszych kubków smakowych. Zielony sok warzywny pozwoli dostarczy Ci dużo pozytywnej energii!

Tak! Nie pasteryzujemy, tylko utrwalamy na zimno przy pomocy nowoczesnej metody HPP (high pressure processing) dostępnej jeszcze do niedawna tylko w USA czy krajach Europy zachodniej. Dzięki temu w przeciwieństwie do pasteryzacji po procesie utrwalania na zimno wysokim ciśnieniem nasze soki utrzymują naturalny kolor i smak, a ponadto zachowują w sobie wszystkie witaminy i minerały przez cały okres terminu przydatności. Te jakże ważne elementy w klasycznym procesie pasteryzacji są bezpowrotnie utracone.

Zakochasz się w tym soku

Czy Ty tak samo jak my kochasz sok świeżo wyciskany ze 100% naturalnych składników!? Uwielbiasz owoce, kochasz warzywa? Zamów nasze pyszne produkty i poczuj prawdziwą moc!

Czy wiesz, że naszych soków i napojów owocowych nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Uważaj, łatwo jest się w nich zakochać! 

Tak! Nie pasteryzujemy, tylko utrwalamy na zimno przy pomocy nowoczesnej metody HPP (high pressure processing) dostępnej jeszcze do niedawna tylko w USA czy krajach Europy zachodniej. Dzięki temu w przeciwieństwie do pasteryzacji po procesie utrwalania na zimno wysokim ciśnieniem nasze soki utrzymują naturalny kolor i smak, a ponadto zachowują w sobie wszystkie witaminy i minerały przez cały okres terminu przydatności. Te jakże ważne elementy w klasycznym procesie pasteryzacji są bezpowrotnie utracone. Czy wiesz, że od niedawna data ważności soków fitLY to min. 30 dni. Dzięki temu dietę sokową możesz rozpocząć w dowolny dzień tygodnia, nawet od poniedziałku :)

Soki FITLY nie tylko robione są ze świeżych, pełnowartościowych produktów, ale też część z nich wyciskana jest metodą cold press, czyli metodą tłoczenia na zimno. Taki sposób pozyskiwania soków pozwala zachować wszystko co w nich najlepsze! 

Jeśli tak jak my kochasz soki owocowe koniecznie sprawdź nasze bestsellery czyli sok z malin Moja Miłość oraz sok z jeżyn Eliksir Miłości.

Skład zestawu

Name Ilość
Rozmiar 500ml
Wieczna 1

Wartości odżywcze

Opinie

Napisz opinię

Sok Wieczna Młodość

Sok Wieczna Młodość

Składniki:

Sok z jabłkowo-cytrynowy, sok ze świeżych warzyw (sok z SELERA, sok z ogórków, sok z jarmużu, sok ze szpinaku, sok z pietruszki)

Pojemność 

500 ml

Popraw to pole
Wypełnij to pole
Popraw to pole