Dieta Sokowa 3-dniowa

259,50 zł

Dieta Sokowa 3-dniowa składa się z 15 soków i smoothies o poj. 500 ml. Nasz pyszne smaki to: Szczupła Talia, Naturalny Izotonik, Słodki Detoks, Eliksir Miłości, Piękna Skóra, Święty Spokój, Śnieżny Uśmiech, Wieczna Młodość, Wehikuł Czasu.

Instrukcja do diety jest w zakładce Więcej Informacji. Zakładka znajduje się na tej stronie w sekcji poniżej.

Więcej informacji

Co otrzymujesz wybierając produkt - dieta sokowa 3-dniowa od FITLY?

Pierwsza kuracja sokowa? A może wprost przeciwnie, masz bogate doświadczenie z dietami sokowymi i jedynie chciałabyś podtrzymać efekty, regularnie przeprowadzając krótkie oczyszczanie? Jeśli szukasz diety, która odpowiada na te potrzeby, jesteś we właściwym miejscu. Oferta dotyczy diety sokowej 3-dniowej, która polega na krótkotrwałym zastąpieniu stałych posiłków sokami wyciskanymi metodą cold-press oraz świeżymi smoothies bez zbędnych dodatków. Nasze soki nie zawierają dodatkowego cukru, a gwarancja czystej etykiety, pozwoli Ci osiągnąć maksymalny efekt detoksu sokowego przy krótkotrwałym wysiłku. Soki Sportfood śmiało można porównać do tych powstałych z najdroższych wyciskarek, dzięki użyciu metody cold-press, w której nie dochodzi do utraty cennych witamin i enzymów. Nasze produkty to nie tylko soki, ale też smoothie dzięki czemu w pakiecie dostajesz też błonnik. Na nasze wsparcie możesz liczyć na każdym etapie zamówienia, a następnie kuracji sokowej. Jesteśmy ekspertami w tym temacie i z chęcią podzielimy się z Wami wiedzą i doświadczeniem, tak abyś mógł osiągnąć pełnię zdrowia i dobrego samopoczucia. 

 

Dla kogo przeznaczona jest dieta sokowa 3-dniowa?

- dla tych, którzy pierwszy raz próbują diety sokowej, 

- dla osób chcących regularnie przeprowadzać oczyszczanie organizmu, 

- dla tych, którzy mają mało czasu i chcą osiągnąć szybki efekt.

 

Z czego składa się dieta sokowa 3-dniowa?

Każdy dzień diety sokowej składa się z pięciu smacznych, świeżo wyciskanych soków/smoothies o pojemności 500ml. Każda butelka to wyselekcjonowany, świeży, naturalny sok wyciskany na zimno sok/smoothies wytwarzany z owoców, warzyw, przypraw i cennych superfoods. Z racji na to, że nie stosujemy dodatków, soki mogą się rozwarstwiać, dlatego przez otwarciem, należy wstrząsnąć butelką. 

Nasze soki przygotowujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Cały proces podlega ścisłej kontroli, począwszy od doboru surowców, kończąc na właściwym transporcie z zachowaniem ciągu chłodniczego. Bazujemy na świeżych produktach od sprawdzonych dostawców. 

 

Instrukcja spożycia 3 dniowej diety sokowej:

Dzień pierwszy:

8:00 - szklanka letniej woda z cytryną 

8:30 - Słodki Detoks

11:00 - Święty Spokój

13:30 - Śnieżny Uśmiech 

16:00 - Naturalny Izotonik

19:00 - Wieczna Młodość 

20:00 - szklanka cieplej wody z cytryną lub napar ziołowy

Dzień drugi:

8:00 - szklanka letniej woda z cytryną 

8:30 - Piękna Skóra

11:00 - Eliksir Miłości

13:30 - Święty Spokój

16:00 - Szczupła Talia

19:00 - Wehikuł Czasu

20:00 - szklanka cieplej wody z cytryną lub napar ziołowy

Dzień trzeci:

8:00 - szklanka letniej woda z cytryną 

8:30 - Słodki Detoks

11:00 - Święty Spokój

13:30 - Śnieżny Uśmiech 

16:00 - Naturalny Izotonik

19:00 - Wieczna Młodość 

20:00 - szklanka cieplej wody z cytryną lub napar ziołowy

Podczas kuracji sokowej pij jak najwięcej wody (nawet 1,5L dziennie), możesz pić zioła, herbatę i czarną kawę. 

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1460 kcal.

 

Ile schudnę na kuracji Dieta Sokowa 3-dniowa?

Odpowiedz na to pytanie nie jest jednoznaczna, gdyż jest uwarunkowana od organizmu, naszego dotychczasowego stylu życia oraz (najważniejsze!) od przygotowania do diety sokowej, jej przestrzegania i prawidłowego powrotu do regularnego odżywiania. Nasze doświadczenie pokazało, że zdecydowana większość klientek osiąga oczekiwany cel. To ich opinie i regularnie odnawiane zamówienia utwierdzają nas w fakcie, że soki SPSORTFOOD I nasze diety sokowe mogą cuda!

Z naszych wewnętrznych ankiet i setek godzin spędzonych na rozmowy telefoniczne, możemy uśrednić efekty kuracji.Kobiety korzystające z naszej 3 dniowej kuracji sokowej redukowały średnio od 0,5 do 3 kg. Jest to spowodowane nie tylko ograniczeniem kaloryczności spożywanych produktów w ciągu dnia, ale przede wszystkim maksymalnym podkręceniem metabolizmu. W efekcie tego niesamowitego natural power kobiety detoksykują się poprzez pozbycie się złogów z jelit nagromadzonych przez lata. 

Złogi w jelitach to resztki pokarmowe takie jak ziarna czy kulki kałowe, hodowane miesiącami. Nasze klientki zawsze podkreślają, że uczucie lekkości jest po prostu uzależniające i to ono podoba im się najbardziej podczas kuracji sokowych FITLY.   Warto również zaznaczyć, że uwarunkowania genetyczne i waga początkowa, również odgrywają ogromne znaczenie. Oczywistym jest, że kobieta o wzroście 160 cm i wadze 50 kg schudnie podczas kuracji mniej od kobiety o wzroście 160 cm,  a wadze 70 kg. Należy jednak pamiętać, że nasze diety sokowe kobiety nie zamawiają tylko pod kątem redukcji wagi, ale również dla oczyszczania i przypomnienia organizmowi na czym polega regularne trawienie. Organizm podczas diety sokowej ma więcej czasu na trawienie. Dlaczego? Łatwo zauważyć, że płynny naturalny sok w porównaniu do np. kawałka tłustego mięsa, to kolosalna różnica dla naszego układu trawiennego. Dieta sokowa FITLY to nie tylko rewolucja w Internecie, to również całkowita nowość dla Twoich jelit i metabolizmu!

 

Dlaczego warto regularnie stosować dietę 3-dniową w celu oczyszczenia organizmu?

Nasz organizm jest tak skonstruowany, że ma mechanizmy, które pozwalają mu oczyszczać się z toksyn i zbędnych substancji. Niestety zachodnia dieta bogata w przetworzone produkty, nasycone kwasy tłuszczowe, wszechobecny cukier nie ułatwiają mu zadania. Stąd warto w ramach troski o niego, trochę mu pomóc, stosując regularne oczyszczanie z wykorzystanie soków i smoothies. Ich lekka formuła i zawartość błonnika pomogą poczuć się lżej i odciążyć organizm w walce ze zbędnymi substancjami. Nie mamy też dobrej informacji dla tych, którzy odżywiają się zdrowo. Niestety dzisiejsza produkcja powoduje, że często nawet zdrowe produkty mają mniej stad tym bardziej warto sięgać po skoncentrowaną formę witamin w postaci soków, tak aby dodatkowo nasycić organizm bogactwem antyoksydantów. 

 

Jak często można przeprowadzać detoks sokowy?

Trochę odbiegając od pytania, nasuwa się odpowiedź: przede wszystkim regularnie. Owszem jednorazowa akcja da całkiem korzystny efekt, ale dopiero systematycznie przeprowadzane oczyszczanie pozwoli cieszyć się trwałym efektem. Mówi się, że minimalna częstotliwość to dwa razy w roku: kiedy zaczyna się jesień i na wiosnę - wtedy organizm szczególnie potrzebuje dodatkowej troski. My rekomendujemy, żeby krótkie oczyszczanie przeprowadzić raz w miesiącu. Nasze doświadczenie pokazuje, że tak przeprowadzana kuracja, pozwoli trwale cieszyć się piękną skórą, zdrową „lekkością” i młodym wyglądem. 

 

Dostawa zamówienia

W jakich godzinach zostanie dostarczone moje zamówienie?

Dostawy na terenie Warszawy realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-21:00, natomiast do pozostałych miast dostarczamy paczki w godzinach 8:00 – 20:00 dzięki firmie logistycznej DHL. 

 

Ważne! W momencie spakowania paczki i przekazaniu jej do kuriera wysyłany jest email z linkiem do śledzenia kuriera (DHL). Usługa logistyczna na terenie Warszawy to express – soki z naszego zakładu trafiają do klienta w ciągu 2-4 godzin. W tym przypadku nie ma potrzeby więc potrzeby wysyłania linku do śledzenia paczki.

 

Czy dieta sokowa dostarczana jest codziennie czy jednorazowo?

Dieta 3 dniowa zostanie do Ciebie dostarczona w 1 paczce, jednorazowo, po to żebyś bez problemu mogła przejść całą kurację, nie zastanawiać się nad kolejnymi dostawami. Diety sokowe na terenie Warszawy dostarczamy autami z agregatami utrzymującymi niską temperaturę wewnątrz (2-6 C), dlatego wystarczające jest pakowanie ich w 5-warstwowoy karton izolujący. Paczka trafia prosto w Twoje ręce, a my mamy gwarancję, że soki zachowały najwyższa jakość. Paczki dostarczana do klientów na terenie całej Polski, poza Warszawą, nadajemy w specjalnych styropianowych boxach o wyjątkowo grubych izolujących ściankach z dodatkiem chłodziw (zamrożone wkłady). Taka dobrze zaizolowana paczka gwarantuje chłód utrzymujący się wewnątrz przez całą drogę do Twojego domu czy miejsca pracy. Pamiętaj! Zaraz po otrzymaniu paczki soki włóż do lodówki.  

Jak spakowana jest paczka? Czy soki się nie zepsują podczas transportu?

Dieta sokowa FITLY jest odpowiednio przygotowania, żeby soki zachowały najwyższą jakość i świeżość. To bardzo istotne, gdyż nasze soki są całkowicie naturalne, bez chemii czy innych dodatków. Lata doświadczenia pomogły nam dopracować odpowiedni schemat – od odpowiedniego przygotowania surowca, po dobór skutecznej logistyki.

 

Soki przechowuj w lodówce. Sok, który planujesz spożyć wyjmij 30 minut wcześniej, żeby nie był zimny, a o pokojowej temperaturze. Pamiętaj, soki FITLY są całkowicie naturalne, przechowując je w ciepłej/pokojowej temperaturze, mogą odkształcić butelkę i się wylać. 

Czy mogę zamówić kurację na piątek i zacząć w poniedziałek, albo wtorek?

Nasze soki s tak przygotowane, że jeśli zamawiasz dostawę n wtorek to od środy należy rozpocząć kurację. Nie odkładaj tematów na później, przecież tu liczy się Twoje zdrowie i wspaniałe samopoczucie.

Koszt dostawy to 24,50 PLN. Zawiera to wysyłkę firmą logistyczną (Warszawa express, Polska dostawa 24h), specjalne termiczne opakowanie (Polska), odpowiedni karton (Warszawa), oraz elementy chłodzące w środku. 

 

Płatności

Czy możliwy jest rabat?

FITLY od zawsze stawia na jakość. Dzięki temu jesteśmy niezaprzeczalnym leaderem wśród świeżych soków premium na polskim rynku. Nie robimy rabatów. Takie działania zawsze odbijają się na jakości – zostawiamy to innym firmom.

 

Czy mogę zapłacić przy odbiorze?

Absolutnie nie. Nasze soki są ultra świeże, oznacza to, że są produkowane pod zamówienie. klienta w „ostatniej możliwej chwili” czyli w ten sam dzień co wysyłka. Na początku działalności FITLY oferowało opcję płatności przy odbiorze, ale z powodu nieodbierania paczek, bardzo dużo dobrych i świeżych soków trafiało do utylizacji. Nie mogliśmy na to więcej pozwolić i usunęliśmy taką opcję.

Czy mogę otrzymać FV za zamówienie?

Tak, prosimy o kontakt mailowy kontakt@fitly.pl

 

Jakie korzyści przyniesie Ci dieta zdrowa dieta, składająca się z owoców, warzyw i ziół?

   • Oczyszczenie organizmu z toksyn dzięki błonnikowi

Jeśli uważasz, że Twój organizm poradzi sobie z oczyszczeniem z toksyn, to tak, masz rację. Owszem mamy mechanizmy, które usuwają szkodliwe substancje z organizmu, ale kto powiedział, że nie możesz mu w tym pomóc? Dieta zawierająca przetworzone produkty, nasycone tłuszcze, biały cukier, to dodatkowe obciążenie dla naszego organizmu. Często też spożywamy za mało błonnika przez co nasz układ pokarmowy nie działa najlepiej. Z pomocą przychodzi nam dieta sokowa, która dzięki prostemu składowi pozwala odetchnąć naszemu organizmowi, a zawarty w naszych smoothies błonnik działa jak miotełka  w naszym przewodzie pokarmowym. 

   • Poprawa stanu skóry, włosów i paznokci 

Warzywa i owoce zawierają witaminy i antyoksydanty, które korzystnie działają na naszą skórę chroniąc przez szkodliwym działaniem wolnych rodników, przez co opóźniają proces starzenia się organizmu. Dodatkowo witamina C (nazywa często witaminą młodości) uczestniczy w syntezie kolagenu – budulca skóry, który zapewnia jej elastyczność i sprężystość, dzięki czemu wygląda młodo. 

Redukcja stanów zapalnych 

Niestety intensywny tryb życia niewystarczająca ilość snu, stres, brak aktywności fizycznej) i dieta określania mianem „zachodniej” zawierająca przetworzone produkty, tłuszcze nasycone i cukry proste powoduje, że w naszym organizmie będzie zaogniał się stan zapalny wywołany przez czynniki fizyczne, chemiczne czy biologiczne (bakterie, wirusy, grzyby, pierwotniaki). Możemy sobie pomóc odpowiednią dieta bogatą w warzywa i owoce, będące źródłem witamin i flawonoidów, będących przeciwutleniaczem.  Nie bez znaczenia jest również dodatek chia czy siemienia lnianego w naszych sokach. Są one źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które również działają przeciwzapalnie. 

   • Wzmocnienie odporności

Z racji na właściwości przeciwzapalne nasza dieta sokowa będzie również wzmacniać odporność. Ponadto owoce takie jak truskawki, porzeczki i pomarańcze oraz natka pietruszki będą źródłem witaminy C, która sprawia, że organizm jest w stanie szybciej zwalczyć odporność.  Zawarty w naszych sokach imbir jest uważany za naturalny sposób na przeziębienie i wzmacnianie organizmu przez to, że hamuje rozwój bakterii, wirusów i grzybów. Czarny sezam będzie natomiast źródłem cynku, który również łagodzi przebieg i skraca czas choroby. 

   • Odżywienie dobrymi składnikami 

Dieta sokowa 8-dniowa to bogactwo składników odżywczych, witamin, enzymów i przeciwutleniaczy, które pozytywnie wpływają na cały nasz organizm. W dobie, gdy jedzenie zawiera raczej więcej dodatków i wypełniaczy niż witamin i składników mineralnych, dieta sokowa 8-dniowa to istna bomba witaminowa. 

   • Nawodnienie

Dieta sokowa 8-dniowa to prawie 3,5 L soków dziennie. Ilość ta pozwala zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na płyny, które wynosi 30ml na kilogram masy ciała. Odpowiednie nawodnienie natomiast jest gwarantem jędrnej i pełnej witalności cery, pozwala skuteczniej walczyć z cellulitem, jak również wpłynie na naszą koncentrację i pamięć (co wynika z tego, że mózg składa się w dużej mierze z wody i już małe odwodnienie powoduje jego gorsze funkcjonowanie i objawia się bólem głowy).

   • Poprawa samopoczucia 

Sam czas diety sokowej jest wymagający i może pojawić się chwilowa drażliwość czy spadek energii spowodowany mniejszą ilością kalorii i procesem oczyszczania. Jednakże po zakończeniu kuracji możemy cieszyć się efektami, lepszą formą i zdrową „lekkością”. Dobrze nawodniony i odżywiony dobrymi składnikami i witaminami organizm może na nowo lepiej funkcjonować. 

 

JAK przygotować się do kuracji 3-dniowej?

Dieta sokowa dostarcza Ci ograniczoną ilość kalorii. To bardzo ważne, żebyś w tym czasie się nie przemęczała. Koniecznie idź na spacer na świeże powietrze, staraj się wysypiać. Twój organizm włączył się na inny bieg – zadbaj o niego. Może warto wybrać się na masaż? Zdrowie to nie tylko piękne ciało, ale spokojny umysł. Godzina dobrego masażu pozwoli Ci się zrelaksować i łatwiej zasnąć.

- Grunt to pozytywne nastawienie. Nie planuj diety sokowej w czasie, gdy masz dużo na głowie. Zadbaj o odpowiednią ilość snu i odpoczynku, gdyż sam detoks sokowy będzie dla organizmu wystarczającym wyzwaniem.

- Stopniowo zrezygnuj ze spożywania fast-foodów, słodyczy, białego pieczywa i słodzonych napojów, ogranicz też spożycie czerwonego mięsa. Jako źródło białka wybieraj natomiast drób, jaja i nabiał.

- Postaraj się ograniczyć spożycie kawy i mocnej herbaty, dzień zacznij od szklanki wody z cytryną, następnie nie zapominaj o prawidłowym nawodnieniu - wypijaj przynajmniej 1,5l wody dziennie.

- Każdy posiłek komponuj z wykorzystaniem warzyw i owoców. Postaw na świeże produkty np. sałatki, soki czy smoothie.

- Spożywaj w trakcie dnia 4-5 posiłków o stałych porach.

- Sól zamienić na zioła i przyprawy np. majeranek, bazylia, oregano, rozmaryn. Świetna będzie też działająca przeciwzapalnie kurkuma czy imbir.

- Dobrym wyborem będą też prozdrowotne kiszonki czy zakwasy, które korzystnie wpłyną na pracę układu pokarmowego.

- Nie poddawaj się, czasami łatwo pogubić się w tym co jest zdrowe lub nie, ale Ty z pewnością dasz radę! Zawsze możesz też liczyć na naszą pomoc. 

 

Co jeść i pić przed dietą sokową?

Przed kuracją sokową warto odpowiednio się przygotować. Ma to bowiem bezpośredni wpływ na efekt przebytej kuracji. Poniżej kilka podstawowych zasad przygotowania do Diety sokowej dla niej – jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy Cię do naszego sokowego kompendium wiedzy tutaj.

- całkowicie zrezygnuj z fast foodów, napojów gazowanych, używek i alkoholu 3 dni prze dietą

- ogranicz spożycie mięsa, lub spożywaj je w ograniczonych ilościach (najlepiej indyka lub kurczaka)

- pij dużo wody, minimum 1,5-2 L

- postaraj się jeść nie mniej niż 4 posiłki dziennie, o mniejszej objętości

- ruszaj się jak najwięcej, przed Tobą prawdziwe wyzwanie!

Bardzo istotne jest, żeby po diecie sokowej utrzymywać systematykę i regularność spożycia posiłków. Pamiętaj by posiłki były zbliżonej objętości, zrezygnuj ze słodyczy i alkoholu.

Jeśli nie wiesz jak komponować posiłki to skorzystaj z darmowej pomocy naszych dietetyczek, które udzielą Ci wielu cennych wskazówek. Możesz też zamówić u nich personalizowany plan żywieniowy, dopasowany do twoich upodobań i potrzeb. FITLY oferuje dwa takie plany – plan żywieniowy dla kobiet i plan żywieniowy dla mężczyzn. Jeśli nie masz czasu na gotowanie lub zwyczajnie nie chcesz tego robić, skorzystaj ze sprawdzonego cateringu dietetycznego. Tu zachwalamy sprawdzenie naszej oferty – MójCatering to niezaprzeczalny faworyt

 

Jak często powtarzać dietę sokową?

Nasze klientki średnio powtarzają kurację co 4-6 tygodni. Taka systematyka daje im bezpieczeństwo kontrolowania wagi. Mamy też grono osób, które soki zamawiają raz w tygodniu dla całej swojej rodziny. Dzieci z przyjemnością sięgają po soki FITLY,  ich rodzice mają gwarancję, że dostarczają do organizmu owoce i warzywa.

Niektórzy klienci korzystający z 3 dniowej diety sokowej FITLY kuracje powtarzają 1 raz n 4-6 tygodni. Takie gruntowne oczyszczenie przynosi niebywałe efekty.

 

Wybieram dietę i co dalej? – przejdźmy razem przez cały proces zamówienia i dostawy diety sokowej FITLY

1. Jeśli już podjąłeś decyzję i wiesz, że dieta sokowa 8-dniowa Premium jest dla Ciebie, kliknij „dodaj do koszyka” – w tym momencie podjąłeś pierwszy krok do poprawy swojego zdrowia i samopoczucia i rozpoczynasz przygodę z jedną z  topowych firm specjalizujących się w produkcji pysznych i zdrowych świeżo wyciskanych soków.  

 

2. Jeśli masz jeszcze wątpliwości co do wyboru diety, możesz skontaktować się  naszym dietetykiem, który z chęcią odpowie na nurtujące pytania. Wyślij wiadomość, w której nakreślisz problem podając podstawowe informacje jak wiek, wzrost, aktualna masa ciała i aktywność (rodzaj pracy czy dodatkowe aktywności).

 

3. Może chcesz wrzucić do koszyka coś jeszcze? W ofercie mamy skoncentrowane shoty, orzeźwiającą kombuchę i rozgrzewające zupy. 

 

4. Jeśli dokonałeś wyboru wszystkich produktów, przejdź do realizacji zamówienia. Możesz zamówić zakładając konto lub skorzystać z szybkiego zamówienia bez logowania. 

5. Teraz pozostaje czekać na kuriera. W tym czasie możesz przygotować się do diety sokowej korzystając z naszych wskazówek. 

 

6. Nasze dostawy realizujemy profesjonalnymi firmami kurierskimi specjalizującymi się w transporcie żywności. Zamówienie zostanie zrealizowane w dwóch dostawach w ściśle określonych dniach, tak aby zachować ciągłość Twojej kuracji sokowej. Mamy dwie możliwości, pierwszą dostawę dostajesz we wtorek, a drugą w piątek, bądź odwrotnie – pierwsza dostawa w piątek, a druga  we wtorek. Nie mamy możliwości realizowania zamówień od poniedziałku, z racji na fakt, że ważny jest dla nas well-being naszych pracowników, nie pracujemy w weekendy, w poniedziałek przychodzimy pełni sił, na świeżo przygotowujemy dla Was soki, bezpośrednio po produkcji pakujemy, tak aby trafiły do Was we wtorek. Dostawy realizowane są w godzinach 8:00-21:00, natomiast mieszkańcy Warszawy mogą się spodziewać kuriera dzień wcześniej niż termin podany na stronie, w godzinach popołudniowych (17:0-21:00) po to żeby dietę rozpocząć w najbliższym dniu z samego rana. 

 

7. Otrzymałeś już nasze soki? W pierwszej kolejności zapewnij odpowiednie miejsce dla naszych soków, umieszczające je w warunkach chłodniczych, następnie zapoznaj się z dołączoną instrukcją. Dietę powinno się zacząć następnego dnia po dostawie, z racji na to, że soki nie zawierają konserwantów i mają określone terminy przydatności.  

 

8. Czas START. Soki spożywaj zgodnie z załączoną instrukcją. Jednocześnie uważnie obserwuj swój organizm. Szczególnie jeśli nie stosowałeś wcześniej diet sokowych, warto przyjrzeć się reakcji organizmu. Dieta sokowa jest skuteczne, ale równocześnie wymagająca, lekka drażliwość w reakcji na mniejszą ilość kalorii nie powinna budzić obaw, natomiast wszelakie problemy ze strony układu pokarmowego zdarzają się rzadko, ale powinny być sygnałem do odstawienia diety, z racji na możliwą alergię lub nietolerancję.  

 

9. Czekasz na drugą dostawę? Może pora pomyśleć o zmianie nawyków żywieniowych po diecie sokowej. Niestety nawet najskuteczniejsza dieta nie da nic, jeśli pozostaniemy przy starych nawykach? Nie wiesz od czego zacząć? Nie masz pomysłu jak samemu skomponować dietę? Możesz skorzystać z naszej gotowej propozycji jaką są plany żywieniowe -> https://www.fitly.pl/plany-zywieniowe-98. Zakup propozycji zaplanuj wcześniej, gdyż jadłospis jest komponowany indywidualnie i nasz dietetyk potrzebuje kilku dni, aby ułożyć dla Ciebie dietę. 

10. Po zakończonej kuracji możesz cieszyć się z efektów. Utrata kilogramów, oczyszczenie organizmu, piękna i zdrowa skóra – to tylko niektóre efekty. Podziel się z nami opinią i napisz nam jak dieta sokowa wpłynęła na Wasze zdrowie. 

 

Dostawa diet sokowych od FITLY

Paczki jednorazowo dostarczą pod Państwa drzwi nasi zaufani kurierzy. Zamówienie zostanie dostarczone w styropianowym boxie wraz z chłodziwami, które zapewnią świeżość podczas transportu lub w kartonowym pudełku jeśli będzie to logistyka na terenie Warszawy. Dlaczego takie zróżnicowanie? Diety i soki FITLY na terenie Warszawy są dostarczane specjalistycznymi samochodami chłodniczymi dlatego nie możemy izolować ich styropianem, bo zimne powierzę musi utrzymywać ich niską temperaturę. Produkty wysyłane do klientów na terenie Polski są wysyłane kurierem DHL, który nie jest transportem chłodniczym i tu opakowanie musi być bardzo dobrze zaizolowane. Produkty po otrzymaniu należy przechowywać w lodówce.

What is a Juice Cleanse

A juice cleanse is a type of detox diet that involves consuming only fruit and vegetable juices for a period of time, typically 1-10 days. The idea behind a juice cleanse is to give your digestive system a break from solid foods and flood your body with vitamins, minerals, and antioxidants to promote overall health and well-being. Some proponents of juice cleansing also claim that it can help with weight loss, increased energy levels, improved digestion, and clearer skin. However, there is limited scientific evidence to support these claims, and some health experts warn that juice cleanses can be low in protein and other essential nutrients and may cause potential side effects like headaches, fatigue, and nutrient deficiencies. It's important to speak with a healthcare professional before starting a juice cleanse or any type of restrictive diet.

Skład zestawu

Name Ilość
piękna SKÓRA 360ml 3
wieczna MŁODOŚĆ 360ml 3
szczupła TALIA 360ml 3
święty SPOKÓJ 360ml 3
eliksir MIŁOŚCI 360ml 3
wehikuł CZASU 360ml 3

Video

Wartości odżywcze

Opinie

2023-05-11 11:07:48 • Nr zam.: 16819

tytuł

dieta sama w sobie jest trudna. nie każdy da radę 3 dni na sokach. dlatego dobrałam wersję z kombuchą (zawsze więcej kalorii). po diecie czuję się lżej, czuję "jeżdżenie" w jelitach więc coś się tam dzieje. narazie z wagą prawie bez zmian (jestem na 1 dniu po 3 sokach) ale czuję, że na wieczór zejdzie waga ;)

2023-05-11 11:06:09 • Nr zam.: 16968

polecam dietę

z czystym sumieniem mogę polecić dietę. udało mi się zrzucić niecałe 2kg ale dla mnie to już sukces. szybka dostawa, dobry kontakt z obsługą.

2022-02-09 14:44:50 • Opinia nie została zweryfikowana.

sycąca i odżywcza

zdecydowanie polecam. soki były pyszne a ja czułam uczucie sytości.

2021-12-30 09:13:04 • Opinia nie została zweryfikowana.

Katarzyna

Dieta smaczna, dobrze dobrane składniki napojów, fajny pomysł na pozbycie się wody z organizmu i zastrzyk witamin

2021-12-30 09:11:47 • Opinia nie została zweryfikowana.

Pyszna

Pyszne smaczne soki, każdy powinien jej spróbować

2021-12-30 09:11:04 • Opinia nie została zweryfikowana.

Soki

Dieta mega fajna, słodkie i zimne soki to to co lubię.

2021-12-30 09:10:20 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dieta

Bardzo fajna i smaczna dieta, polecam każdemu kto chce rzucić kilka kilogramów mi się udało 2

2021-12-30 08:56:40 • Opinia nie została zweryfikowana.

Wiem

Wiem czemu soki są takie dobre! Bo je zaczarowaliscie :D pycham

2021-12-30 08:55:55 • Opinia nie została zweryfikowana.

Najlepsza

Najlepsza dieta jaka piłam, zdrowa i smaczna przede wszystkim

2021-12-30 08:55:20 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dieta

Super soki i miła dieta.

2021-12-30 08:54:42 • Opinia nie została zweryfikowana.

Kombucha

Kombucha i soki super, cena wysoka, ale adekwatna do jakości. 2 kg mniej, lepiej się czuje i wyglądam. Na pewno wrócę

2021-12-30 08:50:05 • Opinia nie została zweryfikowana.

Premium

Prawdziwa dieta premium :D najlepsza na rynku :)

2021-12-30 08:49:21 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dieta

Smaczna i zdrowa, polecam :)

2021-12-30 08:44:23 • Opinia nie została zweryfikowana.

Najlepsza

Najlepsza dieta i kombucha jaka piłam, uwielbiam!

2021-12-30 08:43:41 • Opinia nie została zweryfikowana.

Soki

Pycha! Najlepsze soki jakie piłam :D

2021-12-30 08:39:45 • Opinia nie została zweryfikowana.

Hanna

Świetna dieta, idealna dla ludzi pracujących który chcą się oczyścić, schudłam 3 kg!

2021-12-30 08:38:52 • Opinia nie została zweryfikowana.

Smaczne

Soki smaczne, bardzo fajne nazwy i polecenia. Dieta idealna jak nie ma czasu gotować czy możliwości podgrzania posiłku. Super alternatywa dla cateringu pudełkowego i fajny pomysł na oczyszczenie.

2021-12-30 08:37:26 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dieta

Fajna dieta, polecam

2021-12-30 08:35:33 • Opinia nie została zweryfikowana.

Soki

Polecam, smaczne soki, dieta łatwa do przejście. Mój ulubiony to eliksir miłości, połączenie truskawki i mleka kokosowego jest boskie.

2021-12-29 15:00:33 • Opinia nie została zweryfikowana.

Monika

Najfajniejsze soki jakie piłam, dieta bardzo dobra i łatwa do przejścia

2021-12-29 14:57:07 • Opinia nie została zweryfikowana.

Premium

Rzeczywiście detoks Premium, bardzo smaczny i zdrowy

2021-12-29 14:56:19 • Opinia nie została zweryfikowana.

Soki

Dieta dobrze skomponowana, kombucha bardzo dobra, pierwszy raz miałam styczność z tym napojem. Bardzo smaczny

2021-12-29 14:50:15 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dieta 3 dniowa

Smaczne i zdrowe, idealna dieta na oczyszczenie organizmu

2021-12-29 14:27:29 • Opinia nie została zweryfikowana.

dieta

Dobra dieta, fajne smaki

2021-12-29 14:25:56 • Opinia nie została zweryfikowana.

Pyszne

Najlepsza dieta jaką piłam do tej pory, polecam każdemu kto chce się zdrowo odżywiać :)

2021-12-29 14:19:14 • Opinia nie została zweryfikowana.

Super

Super soki, chce więcej :) Dieta smaczna i fajna, picie ich to przyjemność :)

2021-12-29 14:18:07 • Opinia nie została zweryfikowana.

Soki

Najlepsza dieta sokowa jaką piłam :)

2021-12-28 12:20:21 • Opinia nie została zweryfikowana.

a

Ekstra! Dieta zdrowo i smacznie

2021-12-28 12:19:38 • Opinia nie została zweryfikowana.

HPP

Najlepsza soki HPP!

2021-12-28 12:17:04 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dieta

Najzdrowsze soki jakie piłem, taką dietę powinien przeprowadzić każdy

2021-12-28 12:07:04 • Opinia nie została zweryfikowana.

Super

Polecam Kombuchę i 3 dniowy detox, dieta Premium jest idealna. Super sprawa.

2021-12-28 12:05:27 • Opinia nie została zweryfikowana.

Ola

Uwielbiam tą Kombuchę, soki też mega smaczne :D

2021-12-28 12:01:31 • Opinia nie została zweryfikowana.

Daria

Niezwykłe soki. Super smaki i kombucha

2021-12-28 12:00:35 • Opinia nie została zweryfikowana.

Zdrowie

Polecam, soki bardzo dobre, idealne dla świadomych osób, dbających o swoje zdrowie

2021-12-28 11:57:32 • Opinia nie została zweryfikowana.

Miło

Super soki, wspaniała jakość, szybka dostawa i miła obsługa :)

2021-12-28 11:56:49 • Opinia nie została zweryfikowana.

Polecam

Polecam dla każdego kto dba o swoje zdrowie. Najwyższa jakoś, wspaniałe kompozycje sokowe.

2021-12-28 11:56:00 • Opinia nie została zweryfikowana.

Pyszne

Pyszne zdrowe słodkości.

2021-12-28 11:46:53 • Opinia nie została zweryfikowana.

Genialne

Genialne!

2021-12-28 11:46:19 • Opinia nie została zweryfikowana.

Jak?

Jak wy to robicie ze soki są takie smaczne :D Człowiek chce ich pić tylko więcej :D

2021-12-28 11:45:36 • Opinia nie została zweryfikowana.

Chce

Dieta super! Chce więcej, dawno nie czułam się tak dobrze i zdrowo. Soki są pyszne i smaczne.

2021-12-28 11:41:46 • Opinia nie została zweryfikowana.

Młodziej

Uwielbiam tę dietę! Smaczna, działa odpowiednio. Czuje się po niej lepiej i wyglądam też młodziej :)

2021-12-23 16:53:50 • Opinia nie została zweryfikowana.

Sportfood

Soki Sportfooda są bardzo dobre i każdy powinien ich spróbować.

2021-12-23 16:53:04 • Opinia nie została zweryfikowana.

To jest to czego szukałam

To jest to czego szukałam, soki są genialne, a obsługa bardzo miła. Pani Gosia super pomocna :)

2021-12-23 16:52:09 • Opinia nie została zweryfikowana.

Naturalny Izotonik

Naturalny Izotonik - najlepszy

2021-12-23 16:51:36 • Opinia nie została zweryfikowana.

Kombucha

Kombucha w tej diecie miażdzy system, nie piłem nigdy tak fajnej diety sokwoej, któa tak dobrze by sie komponowała

2021-12-23 16:50:50 • Opinia nie została zweryfikowana.

Szukałem

Długo szukałem ale w końcu znalazłem najlepszą dietę sokwą w internecie. Polecam każdemu kto się waha.

2021-12-23 16:49:17 • Opinia nie została zweryfikowana.

Słodkie

Ta kombucha to jest to. Soki też super, niektóre bardzo słodkie, pewnie od owoców

2021-12-23 16:47:43 • Opinia nie została zweryfikowana.

dodatek

Jedyna dieta o której nie byłam głodna, słodka i smaczna. mogłabym ją pić w nieskończoność. Zamówiłam już kolejna, teraz razem z mężem będę stosować jako dodatek.

2021-12-23 16:41:01 • Opinia nie została zweryfikowana.

Kolejna dieta

Właśnie skończyłam dietę i już zamawiam kolejną, soki są genialne.

2021-12-23 16:39:58 • Opinia nie została zweryfikowana.

Kolejny raz

Zamawiam kolejny raz, soki bardzo smaczne. W sumie to już moja 3 dieta, robię tak co miesiąc.

2021-12-23 16:38:31 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dieta

Przepyszna dieta sokowa.

2021-12-23 16:38:00 • Opinia nie została zweryfikowana.

Waga

Korzystam już 5 raz. Za każdym razem trochę mniej na wadze :)

2021-12-23 16:37:22 • Opinia nie została zweryfikowana.

Smaki

Bardzo dobra jakość! Smaki soków od dobrych po wyśmienite.

2021-12-23 16:36:36 • Opinia nie została zweryfikowana.

Uwielbiam

Soki są przepyszne, a obsługa klienta na 5. Uwielbiam was!

2021-12-23 16:27:58 • Opinia nie została zweryfikowana.

Soki

Pychota! dla wszystkich, którzy cenią naturalne i zdrowe produkty.

2021-12-23 16:26:44 • Opinia nie została zweryfikowana.

Soki

To sa soki jakich szukałam. Mój syn je pokochał, podobnie jak pokochały je dzieci moich przyjaciół. Tak powinny smakowac wszytskie soki. Polecam.

2021-12-23 16:25:48 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dzieci

Suuuuper soki i shoty! Naturalne i smaczne. Uwielbia je cała moja rodzina, dzieci też ;)

2021-12-23 16:24:54 • Opinia nie została zweryfikowana.

Soczki

Bardzo dobre, naturalne i eleganckie soczki. Polecam.

2021-12-23 16:23:32 • Opinia nie została zweryfikowana.

zupy

Doskonała obsługa oraz smaczne soki, zupy i kombucha

2021-12-23 16:22:25 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dieta

Genialne! przede wszystkim bardzo smacznie! Najlepsze soki na rynku, eliksir miłości jest przepyszny

2021-12-23 16:20:44 • Opinia nie została zweryfikowana.

Facet

Pyszne i satysfakcjonujące nawet dla wybrednego faceta!

2021-12-23 16:18:57 • Opinia nie została zweryfikowana.

SPORTFOOD

SPORTFOOD po prostu mnie zachwycił!!! Pysznie,profesjonalnie...pierwsza klasa.Polecam dla wszystkich :)))

2021-12-23 16:17:57 • Opinia nie została zweryfikowana.

5

Najlepsza dieta sokowa! Wypróbowałam chyba większość firm oferujących tego typu diety sokowe i soki z SPORTFOOD biją je na głowę! Są kapitalnie dobrane smaki, świetne połączenia warzyw i owoców. Także daję 5 gwiazdek choć jak dla mnie te 5 to za mało, soki są strzałem w 10! Polecam!!!

2021-12-23 16:15:37 • Opinia nie została zweryfikowana.

Kontakt

Serdecznie polecam ! Pyszne soki a przy tym świetny kontakt :) pełen profesjonalizm i doskonałe podejście do klienta.

2021-12-23 16:14:59 • Opinia nie została zweryfikowana.

Polecam

Polecam detoksy sokowe. Nie maja sobie równych.

2021-12-23 14:08:03 • Opinia nie została zweryfikowana.

Spokój

Pijesz i czujesz Święty spokój...

2021-12-23 14:05:18 • Opinia nie została zweryfikowana.

Słońce

Te soki to odrobina słońca zamknięta w butelce! Uwielbiam!

2021-12-23 14:00:29 • Opinia nie została zweryfikowana.

Sok

Lawina rozkoszy jest najlepasza!

2021-12-23 13:57:58 • Opinia nie została zweryfikowana.

Soczki

Super soczki, fajnie oczyszczenie, smaki bardzo dobre

2021-12-23 13:50:52 • Opinia nie została zweryfikowana.

Nazwy

Genialne nazwy soków :D

2021-12-23 13:50:17 • Opinia nie została zweryfikowana.

Sok

Polecam, soki są bardzo smaczne, dieta łatwa do picia

2021-12-23 13:44:33 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dieta

Dobry pomysł na oczyszczenie się, można potem przejść na dietę cateringową

2021-12-23 13:42:32 • Opinia nie została zweryfikowana.

SUPER

SUPER

2021-12-23 13:42:07 • Opinia nie została zweryfikowana.

Premium

fajna dieta, dobre soki, przyjemne oczyszczenie, człowiek od razu czuje się lepiej

2021-12-23 13:38:12 • Opinia nie została zweryfikowana.

Monika

Czytałam dużo o dietach sokowych, postanowiłam spróbować i sprawdzić je na własnej skórze. Ta jest najlepszą jaką piłam. polecam bardzo, szczególnie że soki są smaczne i bardzo fajne.

2021-12-23 13:33:32 • Opinia nie została zweryfikowana.

Słodkie

Soki słodkie, ale dobre, czuć ze to słodycz owoców. Zamawiam kolejną dietę.

2021-12-23 13:31:51 • Opinia nie została zweryfikowana.

Diety

Szkdoa ze między dietami trzeba trobić odstęp, chciałabym mić jedną po drugiej.

2021-12-23 13:30:54 • Opinia nie została zweryfikowana.

Kombucha

Jak zrobić taką dobrą Kombuchę? Soki tez super :D

2021-12-23 13:30:14 • Opinia nie została zweryfikowana.

Super dieta

Super dieta, fajny sklep. Soki są bardzo smaczne i przyjemne do picia.

2021-12-23 13:28:37 • Opinia nie została zweryfikowana.

Kombucha

Najlepszy sklep z dietami sokowymi, duży wybór miła obsług. Dieta 3 dniowa premium najlepsza jaką piłam. Kombucha genialna.

2021-12-23 13:24:14 • Opinia nie została zweryfikowana.

.

SUPER!!

2021-12-23 13:23:32 • Opinia nie została zweryfikowana.

Zamawiam

Jestem po pierwszej diecie, zachwycająca :D Zamawiam kolejną :D

2021-12-23 13:22:47 • Opinia nie została zweryfikowana.

Good

good juices, I recommend

2021-12-23 13:21:50 • Opinia nie została zweryfikowana.

juices

Dobra soki

2021-12-23 13:20:23 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dieta

pierwsze dni diety ciężkie ale ja już sie człowiek przyzwyczi to super. diet smaczne i pożywne

2021-12-23 13:19:04 • Opinia nie została zweryfikowana.

Wybór

Duży rodzaj sków, fajnie dobrane smaki, dieta super smaczna i pożywna

2021-12-23 13:18:09 • Opinia nie została zweryfikowana.

Najelspsze

Najsmaczniejsze soki jakie piłem, święty spokój najlepszy

2021-12-23 13:17:22 • Opinia nie została zweryfikowana.

Spróbowałam wiele firm, ale ta póki co jest najlepsza.

Spróbowałam wiele firm, ale ta póki co jest najlepsza.

2021-12-23 13:06:40 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dieta

Bardzo smaczna dieta, polecam gorąco żeby się oczyścić.

2021-12-23 13:05:15 • Opinia nie została zweryfikowana.

Soki

Bardzo smaczne soki :)

2021-12-23 12:59:33 • Opinia nie została zweryfikowana.

Mama

Zamówiłam dla mamy, bardzo ej smakowały. Udało jej się schudnąć 2 kg i czuje się lepiej

2021-12-23 12:54:09 • Opinia nie została zweryfikowana.

Żona

Żona brała, bardzo jej smakowały, ja spróbowałem, fajne smaki

2021-12-23 12:53:34 • Opinia nie została zweryfikowana.

Piękne

Piękny wygląd soków i jeszcze lepszy ich smak. Polecam każdemu taką dietę sokową

2021-12-22 15:37:00 • Opinia nie została zweryfikowana.

3 dni

Bardzo dobra dieta sokowa, jeśli mamy mało czasu i zależy nam na szybkim efekcie. 3 kg w 3 dni!

2021-12-22 15:35:49 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dita

Bardzo fajna dieta. Świetnie się na niej czułam, w ogóle nie byłam głodna, trochę pierwszego dnia bolała mnie głowa, ale szybko mi przeszło. Za to jestem zadowolona ze spadku wagi i płaskiego brzucha. Po diecie starałam się nadal zdrowo odżywiać i ku mojemu zdziwieniu schudłam kolejne dwa kilogramy, chociaż wcale się nie odchudzałam. Podejrzewam, że poprawiła mi się przemiana materii

2021-12-22 15:33:28 • Opinia nie została zweryfikowana.

Czemu

Czemu mi niw wychodzą takie dobre soki? Dobrze że jesteście i mogę je u was zamówić. dieta prewmium jest super smazcna, kombucha imbirowa genialna. soki słodkie.

2021-12-22 15:30:24 • Opinia nie została zweryfikowana.

Jakość

Jakość i smak soków igła! 3 kg mniej :D

2021-12-22 15:27:23 • Opinia nie została zweryfikowana.

Bardzo smaczna

Bardzo smaczna i lekka. Polecam wszystkim którzy chcą zrzucic 3 kg

2021-12-22 15:26:11 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dieta

jedna z lepszych diet na jakiej byłam, fajne soki

2021-12-22 15:24:43 • Opinia nie została zweryfikowana.

bijecie

Bijecie na głowę konkurencje smakiem soków

2021-12-22 15:04:09 • Opinia nie została zweryfikowana.

Smacznie

Jestem zadowolona z diety, czuje się lekko, nie czuje głodu i jest smacznie :)

2021-12-22 15:02:52 • Opinia nie została zweryfikowana.

Woda kokosowa

Woda kokosowa i Kombucha są super :D po diecie super efekty, 3 kg zrzucone, czuje się lżejsza i widać że mam mniej wody w organizmie. Mam ładniejszą buzię :)

2021-12-22 15:01:14 • Opinia nie została zweryfikowana.

Serduszko

Kocham! Naturalny izotonik i eliksir miłości. Uwielbiam kokos!!!

2021-12-22 14:59:47 • Opinia nie została zweryfikowana.

SOk

Soki bardzo smaczne, Kombucha ma specyficzny smak ale warto spróbować. Woda kokosowa... dobra ale nie dla mnie. Podsumowując polecam

2021-12-22 14:58:00 • Opinia nie została zweryfikowana.

Mega

Kupiłam raz sok na BP, tak mi zasmakował ze co miesiąc robię dietę. Soki są serio genialne.

2021-12-22 14:54:58 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dlaczego?

Dlaczego odkryłam was tak późno? Przecież to najlesze soki jakie piłam!

2021-12-22 14:48:18 • Opinia nie została zweryfikowana.

3 Kg

KOCHANE! NA TEJ DIECIE NAA PRAWDĘ MOŻNA SCHUDNĄĆ! Nie wierzyłam koleżance która mi ją poleciła, myślałam że to kolejna firma która chce tylko wyciągnąć kasę ale to na prawdę działa! 3 dni 3 kg mniej!

2021-12-22 14:47:19 • Opinia nie została zweryfikowana.

Święty

Święty spokój i eliksir miłości są moimi ulubionymi

2021-12-22 14:43:14 • Opinia nie została zweryfikowana.

Soki

smaczne soki przedwszystkim, piłam jako dodatek do codziennej diety ze swoją dziewczyną, njabardziej smakował nam eliksir miłości

2021-12-22 14:41:16 • Opinia nie została zweryfikowana.

Kombucha

Zajebista kambucha

2021-12-22 14:40:21 • Opinia nie została zweryfikowana.

Pycha

Dziwnie się czuje pisząc komentarz na stronie dla kobiet... Żona mnie namówiła i musze jej przyznać że w życiu nie piłem niczego lepszego, dla samego smaku soków warto.

2021-12-21 10:15:40 • Opinia nie została zweryfikowana.

Bardzo dobra

Polecam, dobra dieta na początek, jeśli dobrze się do niej przygotujesz, da się ją zrobić bez podjadania

2021-12-21 10:11:01 • Opinia nie została zweryfikowana.

Najlepsza

Najlepsza dieta sokowa którą piłam :D Nie za długa nie za krótka, idealna :)

2021-11-02 12:49:40 • Opinia nie została zweryfikowana.

Mega czad super metabolizm szaleje

Jestem zachwycony, dwa dni nie wychodziłem z toalety i pozbyłem się chyba wszystkich możliwych zaległości, toksyn z ostatnich kilku lat imprez. Mega!

2021-10-31 18:53:05 • Opinia nie została zweryfikowana.

Wegetarianie na diecie sokowej

Jestem wegetarianką od 6 lat i dopiero teraz odkryłam kuracje sokowe sportfood. JESTEM OCZAROWANA SOKAMI SPORTFOOD są pyszne

2021-10-31 11:39:35 • Opinia nie została zweryfikowana.

PYSZNE SOKI I MEGA ODCHUDZANIE

BARDZO SMACZNE SOCZKI. JA SCHUDLAM 2 KG, A MÓJ MĄŻ AŻ 3,5 KG!!!

2021-10-30 22:21:15 • Opinia nie została zweryfikowana.

Mija ulubiona marka

SPORTFOOD to zdecydowanie najlepsze diety sokowe w Polsce. Bardzo lubię

2021-10-30 22:07:48 • Opinia nie została zweryfikowana.

Oczyściłam się i wypróżniłam

teraz już rozumiem oo co chodzi z tym metabilizmem. podczas tej kuracji nie chodziłam z toalety i wydobyły się ze mnie nawet jakieś kamienie kałowe. jestem zachwycona

2021-10-30 21:03:10 • Opinia nie została zweryfikowana.

Joanna z Warszawy

Pyszne soki, skuteczna dieta bo chudnie się aż 3 kg w 3 dni. Bardzo polecam

2021-10-04 13:54:55 • Opinia nie została zweryfikowana.

Alternatywa na jesienne dni

Bardzo smaczna dieta. Polecam

2021-08-27 23:00:42 • Opinia nie została zweryfikowana.

Najsmaczniejsze soki na rynku

kocham wasze cold pressy

2021-04-19 15:51:51 • Opinia nie została zweryfikowana.

.

super dieta oczyszcza rewelacyjnie a przy tym wspaniale smakuje jestem pod wrażeniem tych soków i schudłem 1,5kg to już coś

2021-04-19 15:43:04 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

soki pyszne , brzuch zrobił mi się płaski i schudłam 2,5kg jestem mega zadowolona z efektów , nie byłam głodna piłam soki i wodę oraz 1 kawę dziennie

2021-04-19 15:40:53 • Opinia nie została zweryfikowana.

zadowolona

soki świeże , ciekawe smaki , wszystko dobrze zapakowane i dostarczone na czas , dietę stosowałam według zaleceń piłam tylko soki , pierwszy dzień był słaby ale kolejne dwa już ok jak się organizm przyzwyczaił , schudłam 2kg i czuje się dobrze , napewno powtórzę dietę

2021-04-19 15:03:16 • Opinia nie została zweryfikowana.

.

soki świeże , ciekawe smaki , wszystko dobrze zapakowane i dostarczone na czas , dietę stosowałam według zaleceń piłam tylko soki i kombuche która była w zestawie , pierwszy dzień był słaby ale kolejne dwa już ok jak się organizm przyzwyczaił , schudłam 2kg i czuje się dobrze , napewno powtórzę dietę

2021-04-19 08:36:04 • Opinia nie została zweryfikowana.

.

świetny zestaw składający się z soków i kombuchy którą bardzo lubię , soki smakowały mi wszystkie były dostarczone w odpowiedniej temperaturze i dobrze zapakowane , pijąc soki super się czułam i miałam dużo energii , zgubiłam 1,5 kg

2021-04-16 13:59:53 • Opinia nie została zweryfikowana.

samo z

soki przeszły moje najśmielsze oczekiwania , ten smak zapamiętam na długo , dieta dobrze dobrana , podczas soków było wszystko ok , organizm oczyścił się samoistnie i waga spadła o 1,5kg , zadowolony z efektu

2021-04-16 13:55:34 • Opinia nie została zweryfikowana.

dzięki

soki świeże , smaczne dostarczone na czas , fajnie skomponowane smaki wszystko do siebie pasuje , trzy dni szybko minęły a ja mam się dobrze i lekko , organizm zaczął funkcjonować jak się należy a to wszystko za sprawą soków , dzięki

2021-04-15 15:34:20 • Opinia nie została zweryfikowana.

.

soki naprawdę świetne , świeże , pyszne , będąc na diecie czułam się dobrze piłam tylko soki i herbatę dodaną do zestawu diety i udało mi się schudnąć 3kg zadowolona jestem mega

2021-04-15 14:37:27 • Opinia nie została zweryfikowana.

bomba

pierwsze co zauważyłem to duża poprawa w funkcjonowaniu jelit , czuje się dużo lepiej , i schudłem 2kg w trzy dni to jest ekstra , soki smakowały mi wszystkie

2021-04-15 14:30:29 • Opinia nie została zweryfikowana.

.

moc witamin i super oczyszczony ogranizm , rewelacja jestem zadowolony z diety sokowej , zgubiłem 1,5kg i czuje się dużo lepiej był to doskonały wybór

2021-04-15 12:49:01 • Opinia nie została zweryfikowana.

zadowolona

soki smakowały mi bardzo , mają fajne nazwy , podczas stosowania soków czułam się super i dostałam zastrzyk energii , organizm dobrze się oczyścił i mam mniej 2kg i bardziej płaski brzuch

2021-04-15 11:05:05 • Opinia nie została zweryfikowana.

.

soki smakują bardzo dobrze , fajne składniki , świeże , na diecie czułam się super wraz z siostrą polecamy dietę sokową fajnie wpływa na organizm

2021-04-15 10:03:49 • Opinia nie została zweryfikowana.

zadowolona

Wszystko bardzo mi smakowało , z przyjemnością pije się tak dobre soczki , nie ma uczucia głodu wręcz przeciwnie czułam się nasycona , organizm dobrze się oczyścił i zgubiłam 1,5 kg , co cieszy zdecydowanie muszę powtórzyć dietę za jakiś czas

2021-04-14 14:56:25 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

Dieta super , soki wszystkie mi smakowały , dostarczyły mojemu organizmowi wiele witamin i czuje się rewelacyjnie , dzięki diecie udało mi się schudnąć 2,5kg

2021-04-14 11:10:10 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

soki są super , smakują świetnie i nie byłem głodny , śmiało mogę powiedzieć że zamówię dietę jeszcze nie raz

2021-04-14 09:45:02 • Opinia nie została zweryfikowana.

mega

soki pyszne , brzuch zrobił mi się płaski i schudłam 2,5kg jestem mega zadowolona z efektów , nie byłam głodna piłam soki i wodę oraz 1 kawę dziennie

2021-04-14 08:14:31 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

Dietę kupiłam dla siebie i męża i oby dwoje jesteśmy zadowoleni z diety , soki smaczne , świeże , mamy na minusie po 2kg super

2021-04-13 13:58:37 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

Soki smakowały mi wszystkie , czuje się lekko i mój organizm dobrze się oczyścił zgubiłem 2kg i zaczynam zdrowo się odżywiać

2021-04-13 13:05:30 • Opinia nie została zweryfikowana.

rewelacja

soki świeże , smaczne , wszystko ok dobrze oczyszczają organizm jestem zadowolona z efektów schudłam 2kg

2021-04-13 11:37:32 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

Trzy dni szybko zleciały , soki dobre , wszystko ok schudłem 2kg

2021-04-13 11:18:40 • Opinia nie została zweryfikowana.

bomba

kombucha smakowała mi bardzo dobrze jak i soki , jestem pod wrażeniem smaku , na diecie czułam się bardzo dobrze i zgubiłam zbędne kg , a więc super

2021-04-13 09:37:06 • Opinia nie została zweryfikowana.

.

soki super , wszystkie mi smakowały , pierwszy dzień był trochę ciężki , ale póżniej już z górki , efekty gwarantowane ,polecam

2021-04-12 15:52:09 • Opinia nie została zweryfikowana.

zdrowa ja

soki świetnie smakują i działają cuda , świetnie oczyszczają organizm na minusie mam 2kg , dobre wprowadzenie do lepszego i zdrowego odżywiania

2021-04-12 12:47:38 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

dieta super , soki smaczne dobrze oczyszcza organizm , czuje się lekko i mam więcej energii coś wspaniałego , polecam

2021-04-12 10:44:12 • Opinia nie została zweryfikowana.

.

dietę kupiłam z siostrą i obie zadowolone , super smaki soków zgubiłyśmy zbędne kg i czujemy się świetnie

2021-04-12 10:28:19 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

taka dieta to świetne rozwiązanie dla każdego , schudłem 2kg , czuje się lekko i bardzo dobrze , soki mi smakowały wszystkie , polecam

2021-04-12 09:20:09 • Opinia nie została zweryfikowana.

zadowolona

Trzy dni bardzo szybko mi zleciało , soki mają świetny smak , nie ma uczucia głodu , wszystko jest świeże , dobrze oczyszczają organizm u mnie 2 kg na minusie , zadowolona bardzo z wyboru

2021-03-26 14:26:03 • Opinia nie została zweryfikowana.

rewelacja

Soki smakowały mi wszystkie , dobrze się czułam podczas picia soków , jak i po schudłam 1,5 kg i jestem szczęśliwa

2021-03-26 14:01:02 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

Smakowały mi soki wszystkie , dobrze się czułem podczas diety były chwile zachwiania , ale dałem radę wytrwać i jestem z siebie dumny schudłem 3 kg ,polecam

2021-03-26 13:41:38 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

dieta sokowa odmieniła moje życie zaczęłam odżywiać się zdrowo , soki są pyszne i bardzo dobrze oczyszczają organizm , u mnie spadły kg i czuje się bardzo lekko

2021-03-26 13:28:31 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

Lepiej trafić nie mogłam , soki smakują mi wszystkie , organizm dobrze się oczyścił i schudłam 1,5 kg co mnie cieszy

2021-03-26 13:13:51 • Opinia nie została zweryfikowana.

.

Na dietę namówiła mnie żona i ciesze się że dałem się przekonać , po sokach czuje się dobrze i mój organizm również , nawet udało mi się schudnąć 2 kg , super

2021-03-26 13:11:21 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

trzy dni szybko zleciały , a mój organizm się zregenerował fantastycznie , czuje się super i schudłem 1,5 kg

2021-03-26 13:06:33 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

Jestem zadowolony z wyboru diety sokowej , fajnie wpłynęła na mój organizm i jestem zadowolony w efekcie końcowym mam 3 kg mniej

2021-03-26 12:31:35 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

soki smakowały mi wszystkie , zadowolony jestem , organizm super funkcjonuje i fajnie się oczyścił moja waga pokazuje mniej o 2kg , super czuje się lekko , zaczynam zdrowo się odżywiać

2021-03-26 12:28:15 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

nie mogłam trafić na lepszą dietę , soki smaczne , wszystkie mi smakowały bardzo , organizm super się oczyścił i mam na minusie 2,5kg zadowolona bardzo , polecam

2021-03-26 12:04:17 • Opinia nie została zweryfikowana.

rewelacja

Najlepsza dieta na jakiej byłem , smaczne soki nie głodziłem się , a więc super , organizm dobrze się oczyścił i w efekcie schudłem 2,5 kg , jestem zadowolony

2021-03-26 12:01:40 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

soki wszystkie mi smakowały , wyraźny smak tak jak lubię , fajnie że w zestawie dołączona jest herbata która również mi smakuje , organizm czuje się bardzo dobrze i fajnie się oczyszcza , podczas diety schudłam 3kg , zadowolona

2021-03-26 11:17:58 • Opinia nie została zweryfikowana.

rewelacja

Dietę zamówiłam dla siebie i męża i jesteśmy zadowoleni z wyboru , pierwszy dzień był trochę ciężki ,ale kolejne dwa zleciały szybko i bardzo dobrze , soki nam smakowały wszystkie , organizm oczyścił się idealnie u mnie 2,5kg , a u męża 2kg na minusie , super

2021-03-26 11:02:27 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

soki świetnie smakują , trzy dni szybko zleciało , po diecie czuje się bardzo dobrze i lekko , powtórzę dietę napewno jestem zadowolona

2021-03-26 10:56:29 • Opinia nie została zweryfikowana.

bomba

moc witamin i wzmocnienie dla organizmu , czuje się wspaniale , nawet herbata smakowała mi dobrze choć na co dzień mało piję herbat , schudłem 2 kg

2021-03-26 10:03:26 • Opinia nie została zweryfikowana.

zadowolona

5 soków dziennie zupełnie mi wystarczało nie byłam głodna wręcz przeciwnie nasycona , piłam tylko soki i wodę i udało mi się schudnąć 2,5 kg co mnie cieszy , dietę powtórzę za jakiś czas

2021-03-26 09:11:35 • Opinia nie została zweryfikowana.

zadowolony

nie byłem przekonany co do takiej diety ,ale po zakończeniu mogę powiedzieć że było warto , czuje się bardzo dobrze i super oczyścił się mój organizm , a nawet udało mi się schudnąć 2,5 kg

2021-03-25 15:51:06 • Opinia nie została zweryfikowana.

bomba

trzy dni bardzo szybko mi zleciało , soki smakowały mi bardzo ciekawe smaki i fajnie się po nich czułam , dobrze oczyścił się mój organizm i schudłam 2kg , zadowolona

2021-03-25 15:09:52 • Opinia nie została zweryfikowana.

rewelacja

dietę zamówiłam z siostrą i obie schudłyśmy po pare kg , organizm świetnie oczyszczony , czujemy się lekko i zdrowo , polecamy

2021-03-25 12:58:47 • Opinia nie została zweryfikowana.

bomba

dietę wybrałem na 3 dni bo tak poradziła mi żona , pierwszy dzień był ciężki ,ale później poszło z górki , jestem zadowolony z efektów diety schudłem 2kg , a soczki wszystkie mi smakowały i woda kokosowa również

2021-03-25 11:35:22 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

Fajna dieta zamówiłem dla siebie i żonki i oby dwoje jesteśmy zachwyceni efektami , ja schudłem 2kg a żonka prawie 3kg , super

2021-03-25 10:55:23 • Opinia nie została zweryfikowana.

rewelacja

soki smaczne , herbata fajnie smakuje jestem zadowolona z wyboru diety , organizm czuje się świetnie u mnie na minusie prawie 3kg

2021-03-25 10:39:30 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

super dieta dałem radę i to bez głodu , polecam

2021-03-24 15:37:48 • Opinia nie została zweryfikowana.

polecam

zadowolony jestem z diety schudłem 2kg i to jest super , soki wszystkie mi smakowały , pierwszy dzień był trochę ciężki ale dałem radę , polecam

2021-03-24 08:39:29 • Opinia nie została zweryfikowana.

rewelacja

na diecie nie jest się głodnym , soki są pyszne , fajnie że zawierają też herbatę która mi bardzo smakowała , podczas diety schudłam 2,5 kg i to mnie cieszy , organizm mój jest w świetnej kondycji

2021-03-24 08:33:06 • Opinia nie została zweryfikowana.

rewelacja

soki smakują bardzo dobrze nie zawierają cukru , organizm po nich czuje się świetnie dostarczają wiele witamin

2021-03-23 15:59:32 • Opinia nie została zweryfikowana.

zadowoleni

dietę kupiłam z mężem i oby dwoje jesteśmy zadowoleni , soki nam smakowały , oczyściły organizmy i utraciliśmy kg ja 3kg , a mąż 2,5kg , polecamy super sprawa taka dieta , razem raźniej

2021-03-23 15:41:02 • Opinia nie została zweryfikowana.

bomba

dałem radę ! soki dobrze smakują i nie było uczucia głodu nawet nie podjadałem , zadowolony jestem z siebie bardzo , a przy tym zgubiłem 2kg polecam warto spróbować tej diety

2021-03-23 15:03:27 • Opinia nie została zweryfikowana.

bomba

zadowolony jestem z diety choć bardzo się bałem , że nie dam rady wytrzymać tylko na sokach , nie miałem uczucia głodu , organizm oczyścił się rewelacyjnie a przy tym straciłem 2kg co cieszy

2021-03-23 14:47:18 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

trzy dni w zupełności wystarczy aby poczuć się lekko i świeżo , na diecie udało mi się zgubić 2kg i to mnie cieszy

2021-03-23 14:38:41 • Opinia nie została zweryfikowana.

ZADOWOLONE

DIETĘ ZAMÓWIŁAM Z KOLEŻANKĄ RAZEM ZAWSZE RAŹNIEJ , JESTEŚMY ZADOWOLONE DIETA FAJNIE OCZYSZCZA ORGANIZM I ZNIKAJĄ KG U MNIE 2KG A KOLEŻANKA 2,5KG OBYDWIE JESTEŚMY ZADOWOLONE

2021-03-23 14:17:55 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

Każdy choć raz powinien sprobować takiej diety bo naprawdę warto , pierwszy dzień był dla mnie trochę ciężki ale poźniej poszło już z górki , organizm super się oczyścił i zgubiłem 2kg co mnie cieszy

2021-03-23 14:06:35 • Opinia nie została zweryfikowana.

polecam

nie dość że soki świetnie smakują to fajnie że w zestawie jest jeszcze kombucha , podczas diety czułam się bardzo dobrze , śmiało polecam

2021-03-23 12:18:22 • Opinia nie została zweryfikowana.

.

po diecie sokowej skończyły się moje problemy z trawieniem , a soki super smakują jak i herbata , czuje się doskonale

2021-03-23 12:06:06 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

soki smaczne , super oczyściły mój organizm czuje się dobrze i mniej ważę o 1,5kg , zadowolona jestem bardzo

2021-03-23 11:55:22 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

w zaledwie 3 dni można zmienić swoje nawyki żywieniowe i nauczyć się zdrowo odżywiać , jestem zadowolona z diety soki smaczne i bardzo dobra herbata

2021-03-23 11:33:25 • Opinia nie została zweryfikowana.

bomba

do diety namówiła mnie żona , bałem się że nie dam rady na samych sokach , ale teraz już wiem że nie było czego , soki dobre i nie byłem wcale głodny a efekt mnie bardzo ucieszył zgubiłem 2kg

2021-03-23 10:07:59 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

pycha soki !! polecam

2021-03-18 15:56:21 • Opinia nie została zweryfikowana.

zadowolona

dieta wspaniała na taką pokręconą pogodę jak mamy teraz :) pyszne zupki i soki uwielbiam ten zestaw !!

2021-03-18 15:45:32 • Opinia nie została zweryfikowana.

bomba

Ogólnie boje się testować coś nowego ,ale spróbowałem tej diety i nie żałuję ! smaczne soki , dobrze oczyszczają organizm , zadowolony

2021-03-18 15:43:36 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

dietę kupiłam razem z koleżanką , oby dwie jesteśmy zadowolone z wyboru , soki smaczne zgubiłyśmy parę kg , a więc super

2021-03-18 15:41:18 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

smaczne soki , dieta idealnie dobrana , super zadowolona

2021-03-16 13:25:55 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

Parę cm mniej , czuje się świetnie , organizm oczyszczony , czuje się bardzo lekko

2021-03-16 13:12:51 • Opinia nie została zweryfikowana.

rewelacja

rewelacyjna jest ta dieta , smakuje wspaniale , oczyszcza i odrazu czuję się lepiej

2021-03-16 13:05:52 • Opinia nie została zweryfikowana.

rewelacja

trzy dni to świetny czas aby zacząć przestawiać swój organizm na zdrowe odżywianie ja tak zrobiłam i nie żałuję , soki bardzo smaczne i sycące

2021-03-16 12:59:03 • Opinia nie została zweryfikowana.

bez głodu

pyszne soki i zdrowa herbata , nie ma uczucia głodu , fajnie oczyszcza organizm

2021-03-16 12:57:06 • Opinia nie została zweryfikowana.

rewelacja

z diety korzystam już drugi raz i jestem zadowolony , świetne smaki soków

2021-03-16 12:38:35 • Opinia nie została zweryfikowana.

bomba

dietę sokową kupiłam z siostrą i była to dobra decyzja , soki smakują świetnie , obie jesteśmy zadowolone z wyboru , polecamy

2021-03-16 12:14:21 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

dieta sokowa jest super , smakuje świetnie a przy tym oczyszcza organizm

2021-03-15 15:59:05 • Opinia nie została zweryfikowana.

rewelacja

super dieta oczyszcza rewelacyjnie a przy tym wspaniale smakuje jestem pod wrażeniem

2021-03-15 15:55:34 • Opinia nie została zweryfikowana.

bomba

dieta super! soki smaczne jestem zadowolony że wytrwałem do końca diety , fajnie oczyszczony organizm , czuje się świetnie

2021-03-15 15:48:29 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

pyszna dieta , fajnie działa na organizm dodaje dużo energii :) zadowolona z wyboru

2021-03-10 15:58:49 • Opinia nie została zweryfikowana.

rewelacja

trzy dni i czuję się idealnie , dobrze oczyszczony i zadowolony klient

2021-03-10 15:55:11 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

dietę kupiłam wraz z przyjaciółką oby dwie jesteśmy mega zadowolone , soki smaczne , dobrze wpływają na organizm , świetnie oczyszczają , super

2021-03-10 15:12:07 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

świetny wybór ! soki smaczne dobrze oczyszczają , organizm czuje się doskonale nic dodać nić ująć polecam

2021-03-10 14:57:51 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

powtarzam regularnie co 3 tygodnie jestem mega zadowolona z efektów minus 3kg , soki mają dobry smak , fajnie oczyszczają

2021-03-10 14:50:34 • Opinia nie została zweryfikowana.

polecam

zaledwie trzy dni wystarczy , aby twój organizm poczuł się lekko i odżywiony , super soki smaczne

2021-03-10 14:44:27 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

zdrowa herbata , pyszne soki czego chcieć więcej ,świetnie oczyszcza organizm , dostarcza wiele witamin

2021-03-10 14:33:26 • Opinia nie została zweryfikowana.

zadowolona

pyszne soki , każdy smak jest rewelacyjny , dzięki diecie odzyskałam energię , świetnie oczyściłam swój organizm , ogólnie jestem zadowolona

2021-03-10 14:06:31 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

dieta jedna z lepszych jakie do tej pory testowałam , smak bardzo dobry , ciekawe składniki , bez cukru coś wspaniałego jestem zadowolona

2021-03-10 13:41:07 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

świetne połączenie soków i kombuchy jestem zadowolona , dobrze oczyszczają organizm ,a w rezultacie 2kg mniej , zadowolona

2021-03-10 13:36:24 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

trzy dni idzie wytrzymać , nie jest się głodnym , fajnie oczyszcza organizm

2021-03-09 15:50:14 • Opinia nie została zweryfikowana.

rewelacja

Dieta super wzbogacona o pyszny smak kombuchy , soki różnorodne i smaczne , organizm świetnie funkcjonuje i czuje się lekko polecam

2021-03-09 15:47:46 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

Dieta sprawdziła się idealnie , nie byłam głodna , organizm dobrze oczyszczony , kilka kg mniej super , smak pyszny

2021-03-09 15:08:44 • Opinia nie została zweryfikowana.

bomba

pyszne smaki , wspaniale oczyszcza , kg w dół i to wszystko w zaledwie 3 dni , bomba

2021-03-09 15:06:59 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

dieta wspaniała oczyszcza rewelacyjnie , dostarcza moc witamin , wszystko na plus kg znikają

2021-03-09 15:05:02 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

wszystko super policzone mega oczyszcza , zadowoleni i bez głodu

2021-03-09 14:58:29 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

przyznam było ciężko 1 dnia ale dałem radę i jestem zadowolony z efektów , czuje się lżej i dobrze oczyszczony powtórzę to jeszcze nie raz

2021-03-09 14:41:58 • Opinia nie została zweryfikowana.

polecam

Kilogramy znikają , organizm czuje się fantastycznie , wiele witamin i pyszne smaki polecam jak najbardziej

2021-03-09 14:38:55 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

Panowie nie ma czego się bać dieta świetna , dostarcza wiele witamin do organizmu , czuje się lekko i powtórzę taką dietę jeszcze nie raz :)

2021-03-09 14:23:16 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

pierwszy dzień było mi ciężko się przestawić na same soki ale kolejne 2 dni poszły już z górki jestem zadowolona , mój organizm super się oczyścił zgubiłam 3kg co mnie cieszy ,a soki smaczne , wrócę tu napewno

2021-03-09 14:10:06 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

wszystko idealnie skomponowane , smak rewelacja i pyszna kombucha , wrócę do tej diety jeszcze napewno mój organizm czuje się świetnie

2021-03-09 14:07:19 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

Powtarzam dietę raz w miesiącu , jest super 2kg mniej uczucie lekkości już po drugim dniu , soki świeże i dobrze smakują

2021-03-09 13:32:04 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

wspaniała dieta , dostarcza wielu witamin , bardzo dobrze oczyszcza jestem zadowolona 2kg mniej

2021-03-08 15:51:26 • Opinia nie została zweryfikowana.

5+

super , utracone nadprogramowe kg oraz mniej cm w obwodzie , soki smaczne , nie ma głodu dietę sokową trzy dniową oceniam na 5+

2021-03-08 15:44:23 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

mega smak , dużo witamin fajnie oczyszcza , wzajemna motywacja z żonką polecam

2021-03-08 15:31:40 • Opinia nie została zweryfikowana.

witaminy

trzy dni wystarczy , aby poczuć się lepiej i odciążyć swój organizm od nie zdrowego jedzenia i stylu życia . Soki zawierają dużo witamin , smaczne

2021-03-08 15:26:05 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

Świetne oczyszczenie i w dodatku bez głodu . Soki smaczne z chęcią się pije , dużo witamin dla organizmu , wszystko na plus

2021-03-08 14:47:20 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

dieta super , wspomaga organizm, dostarcza wiele witamin , doprowadza do odpowiedniej pracy jelit ,a przy tym dobrze smakuje

2021-03-08 14:41:00 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

trzy dni w zupełności wystarcza aby przekonać się do zdrowego odżywiania , bardzo smaczne soki

2021-03-08 14:21:11 • Opinia nie została zweryfikowana.

:)

świetna dieta było ciężko ale dałem radę , oczyściłem swój organizm i zgubiłem 2kg , czuje się świetnie , polecam

2021-03-08 14:08:13 • Opinia nie została zweryfikowana.

zadowolony

Nie byłem przekonany co do takich diet ,ale dziś spokojnie mogę powiedzieć , że jest to super sprawa nawet dla faceta świetnie oczyszcza organizm i daje wiele witamin co u mnie nie idzie to w parze z moim odżywianiem .Zadowolony

2021-03-08 13:42:31 • Opinia nie została zweryfikowana.

utracone kg

Uwielbiam te soki są bez dodatku cukru , świetnie smakują i pomagają utracić kg i cm z obwodu , zadowolona coś wspaniałego

2021-03-08 13:35:03 • Opinia nie została zweryfikowana.

polecam

z diety skorzystałam ze swoim chłopakiem , coś wspaniałego razem daliśmy radę przejść dietę , wspólna motywacja , świetnie oczyściliśmy nasze organizmy i zgubiliśmy parę nadprogramowych kg

2021-03-08 13:24:38 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

świetny efekt minus 2kg i waga nie wraca , za to ja wrócę do was napewno , wszystko super

2021-03-08 13:15:55 • Opinia nie została zweryfikowana.

samo zdrowie

świetna dieta i bardzo zdrowa herbata , jestem zadowolona z diety sokowej , w zaledwie 3 dni oczyścił się mój organizm bez głodu

2021-03-04 15:33:48 • Opinia nie została zweryfikowana.

super moc

świetne soki jak i herbata , wszystko robi swoją robotę organizm dobrze oczyszczony ,polecam czuje się świetnie

2021-03-04 15:16:03 • Opinia nie została zweryfikowana.

polecam

dieta sokowa to coś wspaniałego , można łatwo zgubić parę kg i świetnie rozpędzić metabolizm , soki smakują dobrze

2021-03-04 12:52:34 • Opinia nie została zweryfikowana.

polecam

nie lubię eksperymentować , więc nigdy nie stosowałem takiej diety sokowej i to był mój błąd , dieta świetnie oczyściła mój organizm , polubiłem warzywa i owoce jestem mile zaskoczony polecam wypróbować

2021-03-04 12:21:00 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

świetna sprawa , dieta 3 dniowa dla mężczyzn jest super , dałem radę nie czułem głodu polecam

2021-03-04 12:17:48 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

pyszne soki i zdrowe herbatki , super

2021-03-04 12:15:43 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

bardzo smaczne soki , polecam jestem zadowolona

2021-03-03 15:49:46 • Opinia nie została zweryfikowana.

smak wspaniały

trzy dni to idealnie dla mnie nie za krótko nie za długo , smaki super , fajnie regeneruje organizm

2021-03-03 15:47:26 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

kupiłam dla siebie i męża wszystko super smakuje i fajnie się człowiek czuje po soczkach wspieramy się wzajemnie polecamy

2021-03-03 15:42:37 • Opinia nie została zweryfikowana.

Zuza

świetna dieta bardzo dobrze oczyszcza organizm jestem zadowolona

2021-03-03 15:18:06 • Opinia nie została zweryfikowana.

na plus

dieta się sprawdza , powtarzam ją już 2 raz wszystko super

2021-03-03 15:06:10 • Opinia nie została zweryfikowana.

wszystko ok

pyszna dieta idealnie dobrane składniki , wszystko na plus

2021-03-03 14:47:28 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

dieta 3 dniowa dla dwojga jest wspaniała wspólna motywacja do działania , smak super zadowoleni z wyboru

2021-03-03 14:45:23 • Opinia nie została zweryfikowana.

dieta na 5+

wspaniałe smaki nie ma głodu co najważniejsze ,parę cm mniej w obwodzie , super

2021-03-03 14:42:53 • Opinia nie została zweryfikowana.

super

moja ulubiona dieta i te wspaniałe herbatki idealne , pychota

2021-03-03 14:20:46 • Opinia nie została zweryfikowana.

Igor

taki detoks dla mężczyzn to świetna sprawa jestem zadowolony z efektów

2021-03-03 14:18:43 • Opinia nie została zweryfikowana.

Jola

uwielbiam te soki pomagają w poprawie i ulepszeniu mojej tali , super

2021-03-03 14:16:51 • Opinia nie została zweryfikowana.

Radek

świetnie dobrana kompozycja , smakuje fajnie jestem zadowolony

2020-11-23 09:49:33 • Opinia nie została zweryfikowana.

Pyszne soki

pyszna dieta, pyszne soki, smaczna herbata (można kupić samą herbatę) i do tego smakowite zupy krem - polecam

2020-09-03 11:26:22 • Opinia nie została zweryfikowana.

Profeska

Profesjonalny zestaw, wszystko elegancko policzone- można się oczyszczać!!! megaa!!!!

2020-07-20 14:09:30 • Opinia nie została zweryfikowana.

Nie ma się czego bać

Przyznam, że miałem obiekcje. Ale żona zamówiła dla siebie i dla mnie - żal było nie skorzystać. Ciężko było odstawić kawę i trochę czułem lekkie jazdy w brzuchu ale nie podjadałem i prawie 3,5kg mniej na wadze! Dodatkowo, wprowadziłem soki do swojej diety jako owoc/warzywo! rewelka!

2020-07-20 14:08:06 • Opinia nie została zweryfikowana.

SMACZNE SOKI

Polecam, pyszne, smaczne soki - i pomagają przestawić się na warzywa iwoce

2020-06-13 09:49:45 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dla facetów

Soki smaczne tylko Wakacyjna przygoda miała za dużo imbiru. Zeszło 3,8 kg i nieźle się zdetoksowałem. 3 dnia z powodu braku siły nie dokończyłem mocnego treningu biegowego przez co mniejsza ocena.

2020-05-15 09:35:48 • Opinia nie została zweryfikowana.

moja ulubiona -nie za długa,nie za krótka

Bardzo polecam - połączenie kombuchy i soków jest perfekcyjne;)

2020-05-15 09:31:43 • Opinia nie została zweryfikowana.

mega oczyszczanie

Mam 34 lata i kilka kg nadwagi. Mój główny problem to siedzący tryb życia i wolne trawienie. Detoks 3 dniowy wreszcie pozwolil mi sie "oczyscic"!Pozbylem sie złogów z jelit i zrzucilem 2,3 kg! Teraz zamówiłem dla żonki 7 dniową ;-)

2020-05-15 09:17:05 • Opinia nie została zweryfikowana.

nie ma się czego bać!

żona zamówiła dla siebie detoks sokowy. Nic mi nie mówiąc, zamówiła również dla mnie...nie lubię takich niespodzianek ale owoce uwielbiam :) detoks sokowy przeszedłem całkiem nieźle, na wadze prawie 4kg mniej i jest to dobry prognostyk do zmian- warto spróbować!

2020-05-15 09:15:00 • Opinia nie została zweryfikowana.

polecam

Smaczne i pyszne soczki, świetnie dobrane kompozycje, nie czuć głodu,a w pasie mniej! :) na wadze ubyło prawie 3kg - polecam!

2020-05-12 16:29:03 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dla fecetów

Zamawiam regularnie.

2020-05-12 16:27:54 • Opinia nie została zweryfikowana.

Stała klientka

Dietę 1-dniową zamawiam raz na dwa tygodnie. Uwielbiam smaki soków i nie stosuje jej jako detoks tylko przekąski do pracy

2020-05-11 15:41:02 • Opinia nie została zweryfikowana.

Problem rozwiązany

Moje dolegliwości trawienne dzięki oczyszczeniu i kombuchy zostały rozwiązane

2020-05-04 13:22:43 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dla prawdziwego faceta

Myślałem, że detoks sokowy jest tylko dla kobiet. Myliłem się! Soki od SF świetnie się sprawdziły, kilka kilo mniej. Będę wracać.

2020-05-04 13:20:56 • Opinia nie została zweryfikowana.

Moja ulubiona!

Dieta sokowa z dodatkiem zdrowej i pysznej kombuchy.Moj rezultat to -3 kg w 3 dni.... będę wracać!

2020-04-28 14:18:02 • Opinia nie została zweryfikowana.

Moja ulubiona

Polecam, schudłam 4 kg

2020-04-27 16:17:32 • Opinia nie została zweryfikowana.

Moja rutyna

Byłam nastawiona sceptycznie jednak straciłam 3 kg i waga się utrzymala. Powtarzam dietę co 3 tygodnie i uwielbiam te soki

2020-04-22 18:27:12 • Opinia nie została zweryfikowana.

Moja ulubiona

Powtarzam regularnie - co 3 tygodnie. Efekt? 4 KG mniej w 3 miesiące :) waga nie wraca :)

2020-04-17 12:54:12 • Opinia nie została zweryfikowana.

najlepsza

moja ulubiona dieta - powtarzam regularnie co 4 tygodnie. Efekt - 3 kg mniej.Bez efektu jojo!

2020-04-08 12:51:08 • Opinia nie została zweryfikowana.

Dla mojego chlopaka

Super opcja! Kupiłam detoks na prezent dla mojego chłopaka. Jest zachwycony

2020-04-06 13:02:09 • Opinia nie została zweryfikowana.

bez efektu jojo

Pyszne i zdrowe. Dodatek kombuchy sprawił, że skończyły się moje problemy z trawieniem.

2020-04-01 16:00:27 • Opinia nie została zweryfikowana.

pychota!

Pyszne soki - polecam każdemu ! Nawet te... zielone! nie ma co się bać, to sama natura, same naturalne składniki. Nie jest łatwo na 3 dniowej ale dacie radę! Ja zrzuciłam prawie 3kg (2,9) i czuję się świetnie!!

2020-04-01 12:53:18 • Opinia nie została zweryfikowana.

pyszne i pożywne

Pyszne! szczególnie teraz gdy siedzimy w domu.. to świetny moment na oczyszczanie!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Dieta Sokowa 3-dniowa

Dieta Sokowa 3-dniowa

Dieta Sokowa 3-dniowa składa się z 15 soków i smoothies o poj. 500 ml. Nasz pyszne smaki to: Szczupła Talia, Naturalny Izotonik, Słodki Detoks, Eliksir Miłości, Piękna Skóra, Święty Spokój, Śnieżny Uśmiech, Wieczna Młodość, Wehikuł Czasu.

Instrukcja do diety jest w zakładce Więcej Informacji. Zakładka znajduje się na tej stronie w sekcji poniżej.

Popraw to pole
Wypełnij to pole
Popraw to pole

Produkty polecane