sportfood jest eko

FITLY jest EKO!

Szkło

W odpowiedzi na liczne zapytania naszych klientów i troskę o środowisko wprowadziliśmy absolutną nowość, czyli 3-dniową dietę sokową w szklanych buteleczkach. Dbamy o środowisko i wdrażamy nowatorską opcję recyklingu. Po skończonej diecie, skontaktuj się z nami - odbierzemy od Ciebie box, chłodziwo i puste butelki, które wykorzystamy ponownie!

Jeżeli masz możliwość dostarczenia boxu, chłodziwa i butelek do naszej siedziby - otrzymasz od nas prezent - pyszną i smaczną kombuczę - również w szklanej butelce.

Styropiany i chłodziwa

Styropiany oraz chłodziwa, które dołączamy do naszych diet są wielorazowego użytku. Wysyłamy je po to, aby soki i dania zachowały maksymalną świeżość podczas transportu. W Waszych domach pewnie się zmarnują lub trafią do śmieci. Jest to nie ekologiczne, dlatego postanowiliśmy wprowadzić system, który zapobiegnie niepotrzebnemu generowaniu śmieci i odpadów.

Wystarczy, że odezwiesz się do nas, a my wygenerujemy dla Ciebie spersonalizowany link. Nasz box wraz z cool pack'ami możesz odnieść do punktu odbioru DHL lub zamówić kuriera pod swój adres – wszystko oczywiście za darmo. Aby uzyskać link napisz do nas na: kontakt@fitly.pl lub za pośrednictwem naszego facebooka.

Recyklomaty

Niedawno w Polsce ruszył projekt recyklomatów, który został zorganizowany głównie przez firmę Coca-Cola i Fundację Nasza Ziemia. FITLY jako firma, która troszczy się o środowisko z całego serca zachęcamy do wspierania tego przedsięwzięcia! W samej Warszawie powstało aż dziesięć recyklomatów, które służą do wymiany butelek (szklanych i plastikowych) oraz puszek na specjalne „ECO-PUNKTY”.

ECO-PUNKTY w ramach podziękowania za działania na rzecz ochrony środowiska, mogą być wymieniane na nagrody, takie jak: zniżki na kawę w znanych kawiarniach, tańsze bilety do kina czy teatru, wejściówki do parku trampolin, kosmetyki naturalne i organiczne w wybranych sklepach czy kody zniżkowe na prenumeratę wydawnictwa National Geographic. 

Butelki po sokach FITLY idealnie wpasowują się w wymagania. Kampania ma na celu wzmożoną edukację dotyczącą dbania o środowisko i segregowania odpadów. Więcej o recyklomatach, gdzie można je znaleźć przeczytasz.

Dbamy o ekologię

Dbajmy o nasze środowisko. Dzięki temu, że butelek po naszych sokach nie wyrzucicie do zwykłego pojemnika na śmieci tylko do recyklomatu – zyskają drugie życie. To samo dotyczy szklanych butelek, chłodziw wielokrotnego użytku oraz styropianów, które absolutnie za darmo możecie do nas odeslać.

To pierwszy krok w kierunku tego, aby żyło nam się lepiej. Razem damy radę zmienić Świat!


ZAMÓW DIETĘ SOKOWĄ