dieta sokowa Bydgoszcz

Dieta sokowa Bydgoszcz w teorii i praktyce

Temat diety jest niezmiennie popularny, jednak w porównaniu do diet promowanych jeszcze przed kilkoma laty, obecnie największą popularnością cieszą się diety detoksykujące. Ich zadaniem jest uwolnić Twój organizm od zalegających w nim, szkodliwych substancji. Dieta sokowa jest przy tym prosta w przygotowaniu, smaczna oraz nie musi trwać długo. Wielu jej adeptów decyduje się na wersję 1-dniową, w czasie której Twój organizm ulegnie oczyszczeniu, a Twoje samopoczucie poprawie.

Stosowanie diety sokowej i jej (nie)spodziewane efekty

Efekty diety sokowej są dwojakie. Z jednej strony - Twój organizm zostanie oczyszczony, co poprawi jego ogólne funkcjonowanie oraz reguluje pracę narządów i najważniejszych układów. Ponadto, korzyści będą dotyczyć też Twojego samopoczucia. Wiele osób wskazuje, że dieta sokowa pomogła im uporać się z problemami ze snem, poprawia wygląd skóry i włosów, a także zdolności kognitywne (koncentracja, pamięć).

Osoby stosujące dietę przez okres 5-6 dni wskazują także na: utratę zbędnych kilogramów (2-3 kg), zmniejszenie obwodu w pasie oraz zwiększoną ilość energii. Ponadto, dieta sokowa może także zwiększyć odporność, wzmacniając działanie układu immunologicznego.

Składniki zalecane i zakazane w diecie sokowej

Praktykowanie diety sokowej warto rozpocząć od zapoznania się z produktami zalecanymi oraz zakazanymi w trakcie jej stosowania. Mięso czerwone, drób, ryby, owoce morza, zboża i produkty zbożowe, tłuszcze, nabiał, rośliny strączkowe, słodycze, produkty gotowe, fast foody - to wszystko musi zniknąć z Twojego jadłospisu na czas diety.

Warto zastąpić je różnymi gatunkami świeżych warzyw i owoców. W ich dobieraniu należy kierować się dwoma głównymi regułami. Pierwsza kładzie nacisk na różnorodność - najlepiej jest jeść wiele różnych gatunków roślin, które warto mieszać z sobą. Druga reguła dotyczy preferowania warzyw i owoców zielonych, a zwłaszcza liściastych.

Oczywiście, należy także zrezygnować ze spożywania kawy i herbaty na rzecz wody mineralnej i wyciskanych soków.

Najważniejsze zalety i korzyści diety sokowej

W trakcie diety sokowej, Twój organizm będzie przyjmował większe niż zwykle, dawki witamin i mikroelementów, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Z pewnością, Twój organizm odczuje i doceni ten fakt, odwdzięczając się lepszym funkcjonowaniem na co dzień.

Regularne spożywanie soków wpływa również pozytywnie na poziom nawodnienia organizmu, sprzyja dostarczaniu wody w głąb tkanek oraz usprawnia działanie całej gospodarki wodnej w organizmie.

Warto podkreślić, że dietetycy i lekarze podejrzewają dietę sokową o działanie antynowotworowe, choć temat ten wciąż jest na etapie wstępnych badań.

Dieta sokowa Bydgoszcz

Dieta sokowa jest polecana niemal wszystkim - poza dziećmi, osobami starszymi, osobami cierpiącymi na choroby układu krążenia, wątroby, nerek lub cukrzycę. Wszystkie zdrowe osoby dorosłe mogą rozpocząć dietę sokową.

Jeśli interesuje Cię dieta sokowa Bydgoszcz, wówczas zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zapewniamy dostawy gotowych posiłków przygotowanych zgodnie z wymogami diety sokowej. Wszystkie używane przez nas składniki są świeże, dokładnie oczyszczone oraz precyzyjnie porcjowane. Korzystając z naszej oferty masz pewność, że otrzymujesz posiłek zgodny z najbardziej restrykcyjnymi dietetycznymi normami.

Kaśka 2023-04-19 15:29:00
supcio

to był niesamowity zastrzyk energii , tak dobrych soków jeszcze nigdy nie piłam , ciekawe smaki których do tej pory nie miałam okazji poznać ,ale dzięki wam zmieniło się to , soki są bardzo syte i nie potrzebowałam podjadać , piłam tylko herbatę i soki szybko minęło mi te trzy dni nawet nie wiem kiedy

Pati 2024-03-16 15:40:00
najlepsze soki

gdy przyszła paczka z sokami cieszyłam się jak małe dziecko , bardzo lubię wasze soki są świeże smaczne wręcz idealne dla mnie , podczas picia soków nie jadłam nic chciałam schudnąć i osiągnąć jak najlepszy efekt i muszę przyznać że udało mi się to waga spadła aż o 2,5kg rewelacja najlepsze soki

Wiktoria 2024-02-15 17:03:43
Polecam

Bardzo Serdecznie polecam.wszystkie soki były bardzo dobre! Mój ulubieniec to ,,Święty Spokój’’ Picie ich przez 3 dni spowodowały oczekiwany efekt.

Oliwier 2024-01-10 15:41:37
.

soki świeże , były dostarczone na czas , smakowały mi bardzo i nie byłem głodny a tego najbardziej się obawiałem , piłem tylko soki i wodę schudłem 1,5 kg i to mnie cieszy ,śmiało mogę powiedzieć że FITLY robi dobrą robotę 

Gośka 2024-03-05 10:26:03
:)

Fitly dobra robota soki rewelacja , smakowały mi wszystkie , świeże , kurier na czas , a przede wszystkim dobrze wpłynęły na mój organizm , super się oczyścił i minęły moje dolegliwości z trawieniem , a do tego schudłam 2kg zadowolona

Marika 2024-03-23 10:43:56
bomba

Fitly robi najlepsze soki jakie do tej pory piłam , każdy jeden mi smakował podczas diety czułam się bardzo dobrze i organizm oczyścił się super , a rezultaty zadowalające mam na minusie prawie 3kg cieszę się bardzo

 

WYBIERZ SWOJĄ DIETĘ SOKOWĄ