BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

Bezpieczeństwo obsługi zakupów w sklepie www.FITLY.pl jest zagwarantowane dzięki protokołowi SSL. Certyfikat SSL to narzędzie poświadczające wiarygodność domeny oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a serwerem. Jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji. Gwarancja ta jest udzielana przez niezależny podmiot czyli wystawcę.

Bezpieczeństwo płatności jest zagwarantowane dzięki sprawdzonym operatorom usług finansowych: Przelewy24.pl oraz iMoje.pl. Dostępne metody płatności:

PRZELEWY24 - SZYBKA PŁATNOŚĆ ONLINE

Płatność Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z 327 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, BLIK. W ofercie znajdują się również płatności mobilne, międzynarodowe-wielowalutowe systemy płatnicze, SMS Premium, SMS MT, płatności IVR, płatności rekurencyjne i wiele innych. Wysyłka zamówienia w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu dokonania płatności.

IMOJE

imoje to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS. BLIK, szybkie przelewy i płatności kartą – wszystkie popularne metody w jednym miejscu.

tpay

Tpay to marka Krajowego Integratora Płatności S. A. - operatora płatności, który od ponad 10 lat ułatwia zakupy, tworząc bezpieczne rozwiązania.

FORMY PŁATNOŚCI

PRZELEW TRADYCYJNY

Płatność przelewem na rachunek bankowy firmy FITLY. Wysyłka zamówienia w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dokonania płatności.

BLIK

System płatności mobilnych BLIK to idealny sposób na proste i bezpieczne zakupy w Internecie. Pozwala użytkownikom telefonów na dokonywanie płatności nie tylko online, ale także w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i punktach usługowych. Umożliwia również szybkie wypłacanie telefonem gotówki w bankomatach.

ZAKUPY NA RATY

System eRaty Santander Consumer Banku oraz mBank RATY to to szybki i wygodny sposób finansowania zakupów. Wygodny - kredyt bez wychodzenia z domu, rata dopasowana do Twoich możliwości, nie wymagamy wpłaty własnej, możemy rozłożyć kredyt nawet na 48 równych rat miesięcznych. Raty są możliwe gdy koszyk zakupowy przekroczy 300zł.

TWISTO

Twisto pomoże Ci zapłacić za Twoje zakupy jeżeli chwilowo zabraknie Ci na nie środków. Na podstawie informacji, które pozostawiasz w sklepie robiąc swoje zakupy nasze algorytmy weryfikują Twoją wiarygodność i przyznają Ci pewien limit, do którego Twisto może zapłacić za Twoje zakupy. Więcej informacji o Twisto znajdziesz tutaj. Informacja administratora danych osobowych Twisto znajdziesz tutaj.