twisto sportfood

Kup i zapłać w ciągu 21 dni

Jak działa Twisto?
Twisto pomogą Ci zapłacić za Twoje zakupy jeżeli chwilowo zabraknie Ci na nie środków. Na podstawie informacji, które pozostawiasz w sklepie robiąc swoje zakupy algorytmy weryfikują Twoją wiarygodność i przyznają Ci pewien limit, do którego Twisto może zapłacić za Twoje zakupy.

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?
Jeśli wpłacisz na konto Twisto należność za swoje zakupy w ciągu 21 dni od dokonania transakcji Twisto świadczy usługę zupełnie za darmo! Usługę finansuje wówczas sklep, w którym kupujesz. Jeśli będziesz chciał/a zapłacić za swoje zakupy później niż przed upływem 21 dni od transakcji naliczymy opłatę dodatkową. Pozwoli ona pokryć koszt kapitału, który Twisto ponosi wykonując dla Ciebie usługę oraz koszty związane z obsługą przelewów. Będziemy informować Cię o zbliżającym się terminie płatności, aby pomóc Ci wpłacić pieniądze na czas.

Jak mogę zwiększyć swój limit na transakcje Twisto?
Płatności Twisto na początku pomogą Ci zapłacić za Twoje zakupy na kwotę od kilkunastu do kilkuset złotych. Jeśli będziesz spłacał/a należności wobec Twisto na czas Twoja wiarygodność wzrośnie, a algorytmy będa podnosić limit transakcji, które będziesz mógł/mogła realizować poprzez Twisto.

Jakie dane wykorzystuje Twisto?
Twisto korzysta z danych, które i tak pozostawiasz w sklepie robiąc w nim zakupy. Dzięki zaawansowanym technologicznie algorytmom tylko na tej podstawie technologia Big Data jest w stanie określić kwotę limitu na jaką kwotę możesz zlecić Twisto opłacenie zakupów.

Co zrobić jeśli nie moge skorzystać z Twisto?
Jeśli z jakichkolwiek względów nie udało Ci się skorzystać z usługi, zostaniesz przekierowany do strony wyboru innych metod płatności. Nic przecież nie może przeszkodzić Ci w dokończeniu zamówienia!

Potrzebujesz więcej informacji?
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi lub sprawdzić dokładną tabelę opłat wejdź na www.twisto.pl.twisto

Jakie są główne zalety zakupu z Twisto?

Szybki zakup.
Jeden klik i gotowe! Bez rejestracji, zbędnych formularzy, podawania wrażliwych danych.

Bezpieczeństwo
Robiąc zakupy w miejscach publicznych, nie musisz martwić się o podawanie wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej.

Zapłać za zamówienie w ciągu 21 dni
Rozplanuj sensownie swój budżet dzięki Twisto!

To nie jest pożyczka
Zakup z Twisto nie wiąże się uciążliwym oprocentowaniem lub formalnościami.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi możesz znaleźć tutaj.