Jadłospis SIRTFOOD ebook

29,99 zł

39,99 zł brutto

-10,00 zł

Obniżka!

Ebook "Jadłospis SIRTFOOD ebook" w formacie .pdf, a w nim zasady diety SIRTFOOD, jadłospis diety SIRT (etap 1, 2, 3 i 4). Dodatkowo porady związane z dietą SIRT, wskazówki żywieniowe i wszystko co trzeba wiedzieć o sirtuinach.

Więcej informacji

Jadłospis diety SIRTFOOD

Kompleksowy plan żywieniowy diety SIRTFOODDieta SIRT FOOD to prawdziwa rewolucja, która z każdym dniem staje się coraz bardziej popularna na całym Świecie. Z założenia dieta SIRT polega na ograniczeniu kalorycznym i wprowadzeniu do codziennej diety pokarmów, które są bogate w aktywatory sirtuin, czyli białek, potocznie zwanych genami młodości i szczupłości. Dieta SIRT została opracowana przez dwóch naukowców - A. Gogginsa i G. Mattena. Według założeń to nie tylko sposób na redukcję masy ciała, ale także styl odżywiania, który należy stosować przez całe życie. Dlaczego dieta zyskała taką popularność? Ponieważ białka Sir są niezwykle interesującym odkryciem w kontekście odchudzania, zdrowia i wyglądu.

Dieta SIRTFOOD polega na wyeliminowaniu produktów przetworzonych oraz fast foodów, a w zamian włączeniu produktów bogatych w aktywatory sirtuin. Dietetycy zapewniają, że przy przestrzeganiu jadłospisu:

- można zauważyć duży spadek masy ciała,

- brak uczucia głodu,

- lepszy wygląd ciała,

- poprawa samopoczucia i energii życiowej.

Stosując się do zasad jadłospisu zadbasz o swoje zdrowie i samopoczucie, a dzięki odpowiedniej podaży kilokalorii możesz zgubić kilka kilogramów. Dieta SIRT wyróżnia się na tle innych diet tym, że należy przede wszystkim włączyć do codziennego jadłospisu konkretne grupy produktów, a nie skupia się na tych, które trzeba wyeliminować. Należy pamiętać, że SIRT to sposób na życie – nie na kilka tygodni. Tylko wtedy przyniesie oczekiwane rezultaty!Dieta SIRT FOOD składa się z 4 etapów:

ETAP I – trwa 3 dni i polega na spożywaniu 3 koktajli sirtuinowych oraz 1 posiłku bogatego w aktywatory sirtuin. Kaloryczność w pierwszym etapie jest ograniczona i wynosi około 1000 kcal dziennie. W tym eBooku znajdziesz 3-dniowy jadłospis zgodny z założeniami I etapu, przygotowany przez dietetyka klinicznego.

ETAP II – trwa 4 dni i polega na spożywaniu 2 koktajli sirtuinowych i 2 posiłków bogatych w sirtuiny. Kaloryczność tych czterech dni diety jest wyższa i wynosi około 1500 kcal na dobę. W tym eBooku znajdziesz 4-dniowy jadłospis zgodny z założeniami II etapu, przygotowany przez dietetyka klinicznego.

Etap III – trwa 7 dni i wyróżnia się tym, że kaloryczność nie jest mocno ograniczona. Nasza propozycja to 1800 kcal, w których skład wchodzą 3 główne posiłki, 1 przekąska i jeden koktajl sirtuinowy. W tym eBooku znajdziesz 7-dniowy jadłospis zgodny z założeniami III etapu, przygotowany przez dietetyka klinicznego.

Etap IV - to etap „wyjściowy” – trwa od zakończenia III etapu i polega na spożywaniu posiłków i koktajli bogatych w aktywatory sirtuin. Kaloryczność to również 1800 kcal. IV etap to przedłużenie i trzymanie się zaleceń dotyczących założeń etapu III. Dalsze żywienie i postępy są tylko w Waszych rękach.Czym są aktywatory sirtuin

Dieta bogata w aktywatory sirtuin to inaczej dieta sirtuinowa. Wśród najsilniejszych aktywatorów możemy znaleźć m.in.: papryczkę chili, kakao, zieloną herbatę, matche, daktyle, kurkumę, orzechy włoskie, jarmuż, natkę pietruszki, czerwoną cebulę, czerwone wino czy lubczyk. Dieta SIRT wyróżnia się na tle innych diet tym, że należy przede wszystkim włączyć do codziennego jadłospisu konkretne grupy produktów, a nie skupia się na tych, które trzeba wyeliminować.Ebook jest wysyłany na adres email założonego konta oraz dostępy do pobrania w historii zamówień. Ebook wysyłamy na wskazany adres e-mail jako plik PDF. 

Spis treści:
- Wstęp 
- Jadłospis etap I
- Jadłospis etap II
- Jadłospis etap III
- Jadłospis etap IV + tabele
- Zakończenie + tabele

Ponadto: ciekawostki dietetyczne, wskazówki do jadłospisów, wskazówki do diety, pytania do dietetyka dotyczącej diety sirt, porady dietetyczne, przepisy FIT, przepisy na posiłki sirtfood.

Dlaczego FITLY

Ponieważ jesteśmy firmą, która powstała z miłości do sportu i zdrowego stylu życia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. W ofercie mamy zdrowe i zbilansowane dania gotowe, soki tłoczone na zimno, fit desery, wegańskie zupy.

Skład zestawu

Name Ilość
Rozmiar 71 stron
Jadłospis SIRTFOOD ebook 1
Format PDF
Autor SPORTFOOD

Video

Wartości odżywcze

Opinie

2022-02-09 14:06:23 • Opinia nie została zweryfikowana.

Jadłospis

Szkoda że nie jest na dłużej, bo dania są bardzo smaczne :D

2022-02-09 14:05:39 • Opinia nie została zweryfikowana.

Sirtfood

Fajny jadłospis, dużo urozmaiceń przez co dieta nie jest nudna

2022-02-09 14:04:20 • Opinia nie została zweryfikowana.

Jadłospis

Fajny jadłospis, dużo wskazówek, warto się z nim zapoznać i stosować.

2022-02-09 14:02:31 • Opinia nie została zweryfikowana.

Sirt

Dużo czytałam o diecie Sirt, przeglądałam dużo jadłospisów, ale ten jest chyba najlepszy jaki znalazłam.

2022-02-09 14:01:21 • Opinia nie została zweryfikowana.

Polecam

Polecam jeśli ktoś jest po diecie sokowej i nie chciałby mieć efektu Jojo. Widać ze układał go profesjonalny dietetyk, który zna się na rzeczy.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Jadłospis SIRTFOOD ebook

Jadłospis SIRTFOOD ebook

Ebook "Jadłospis SIRTFOOD ebook" w formacie .pdf, a w nim zasady diety SIRTFOOD, jadłospis diety SIRT (etap 1, 2, 3 i 4). Dodatkowo porady związane z dietą SIRT, wskazówki żywieniowe i wszystko co trzeba wiedzieć o sirtuinach.

Popraw to pole
Wypełnij to pole
Popraw to pole

Produkty polecane