Woda kokosowa Sportfood

10,28 zł

Nowy produkt

Woda kokosowa składa się z wielu naturalnie występujących bioaktywnych enzymów. W efekcie enzymy te pomagają w trawieniu i metabolizmie. Woda kokosowa ma również działanie antybakteryjne i antywirusowe.

Więcej informacji

Woda kokosowa od FITLY

Energetyzująca, krystalicznie czysta woda kokosowa to świetny sposób na uzupełnienie zapasu mikroelementów i ugaszenie pragnienia w gorące dni. Dobroczynnie wpływa na serce, układ krwionośny, trawienie – i nie tylko.

Woda kokosowa ma działanie antybakteryjnie i antywirusowo. Sprawdzi się jako baza do koktajli i dodatek do smoothies, ale wyśmienicie smakuje też w kompozycji ze świeżymi ziołami, na przykład bazylią czy miętą.

Woda kokosowa skutecznie wspomaga regulację gospodarki wodnej oraz metabolizmu. Woda kokosowa to idealny zamiennik izotoników. Oprócz naturalnych właściwości, doskonale nawadnia organizm- nawet 8 razy lepiej.

Dodatkowo dostarcza mikroelementów, niezbędnych podczas aktywności fizycznej. Nie zawiera sztucznych dodatków. Jest całkowicie naturalna. Wodę kokosową można pić bez ograniczeń ponieważ ma minimalną zawartość kalorii.

Korzyści zdrowotne wynikające ze spożycia jakościowej i naturalnej wody kokosowej

  • Woda kokosowa to orzeźwiający napój, który gasi palące letnie pragnienie. Zawiera cukry proste, elektrolity i minerały, które uzupełniają warunki odwodnienia w ludzkim ciele. Badania naukowe sugerują, że cytokininy zawarte w wodzie kokosowej działają przeciwstarzeniowe i przeciwrakowo.
  • Woda kokosowa składa się z wielu naturalnie występujących bioaktywnych enzymów. Takimi enzymami są: fosfataza, katalaza, dehydrogenaza, diastaza, peroksydaza, polimerazy RNA itp. W efekcie enzymy te pomagają w trawieniu i metabolizmie.
  • Woda kokosowa proporcjonalnie ma lepszy skład minerałów, takich jak wapń, żelazo, mangan, magnez i cynk niż niektóre soki owocowe, takie jak pomarańcze. Jest również doskonałym źródłem witamin z grupy B, takich jak ryboflawina, niacyna, tiamina, pirydoksyna i foliany. Witaminy te są niezbędne w tym sensie, że organizm ludzki potrzebuje ich ze źródeł zewnętrznych do uzupełnienia.
  • Woda kokosowa to również doskonałe źródło witaminy C - ok.2,4 mg lub 4% RDA.
  • Woda kokosowa zawiera wyjątkowo dużą ilość potasu w postaci elektrolitu 100 ml wody zawiera 250 mg potasu i 105 mg sodu. Razem te elektrolity pomagają uzupełnić niedobór elektrolitów w organizmie z powodu biegunki

Skład zestawu

Name Ilość
Rozmiar 500ml
Woda KOKOSOWA 1

Wartości odżywcze

Opinie

2022-02-09 12:30:38 • Opinia nie została zweryfikowana.

Smaczna

Smaczna, polecam

2022-02-09 12:29:28 • Opinia nie została zweryfikowana.

Nawadania

Bardzo dobrze nawadnia organizm najlepiej smakuje schłodzona, po wysiłku, ja lubię ją pić po bieganiu.

2022-02-09 12:28:40 • Opinia nie została zweryfikowana.

Kokos

Lubię kokos, mój pies nawet się tak nazywa :P

2022-02-09 11:58:53 • Opinia nie została zweryfikowana.

Woda

Woda kokosowa, bardzo smaczna i dobra, orzeźwia i świetnie smakuje

2020-04-09 12:02:11 • Opinia nie została zweryfikowana.

Po treningu

Najlepszy naturalny izotonik po treningu. Przypomina w smaku tropiki... pyszne

2018-09-11 14:14:14 • Opinia nie została zweryfikowana.

Najlepsza!!!!

Najlepsza woda kokosowa jaką piłam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Woda kokosowa Sportfood

Woda kokosowa Sportfood

Woda kokosowa składa się z wielu naturalnie występujących bioaktywnych enzymów. W efekcie enzymy te pomagają w trawieniu i metabolizmie. Woda kokosowa ma również działanie antybakteryjne i antywirusowe.

Popraw to pole
Wypełnij to pole
Popraw to pole

Produkty polecane