Naturalny Izotonik Sportfood

13,00 zł

Więcej informacji

Sok Naturalny Izotonik

Naturalna energia

Naturalny izotonik o smaku kokosowym to świetny sposób na naturalną energię. Czy wiesz,  że kokos posiada mnóstwo właściwości zdrowotnych i wartości odżywczych, które odpowiadają za przyspieszanie przemiany materii. Ponadto, miąższ kokosa bogaty jest w błonnikmagnezpotasfosfor i kwas foliowy.

Gęstość wody kokosowej zbliżona jest do tych w płynach ustrojowych ciała. Dzięki temu optymalnie wchłania się i skutecznie nawadnia organizm. Szukając naturalnego napoju izotonicznego natrafiliśmy na wodę kokosową. To właśnie ona posiada skład podobny do osocza ludzkiej krwi i dobrze wpływa na jej osmolalność. Połączona z kokosem smakuje wyśmienicie!

SPORDFOOD dba o to, aby wszystkie zawarte w sokach składniki były najwyższej jakości. Poczuj jak smakuje Naturalny Izotonik - napój owocowy o niebanalnym smaku! Czy Ty tak samo jak my kochasz sok świeżo wyciskany ze 100% naturalnych składników!? Uwielbiasz owoce, kochasz warzywa? Zamów nasze pyszne produkty i poczuj prawdziwą moc! Czy wiesz, że naszych soków i napojów owocowych nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Uważaj, łatwo jest się w nich zakochać! 

Soki FITLY nie tylko robione są ze świeżych, pełnowartościowych produktów, ale też część z nich wyciskana jest metodą cold press, czyli metodą tłoczenia na zimno. Taki sposób pozyskiwania soków pozwala zachować wszystko co w nich najlepsze! Dodaj sobie energii pijąc Naturalny Izotonik! To wyśmienita kompozycja składników o właściwościach izotonicznych, która odżywi organizm i napełni go elektrolitami.

Składniki: mleczko kokosowe, wiórki kokosowe, jabłka, cytryna, nasiona chia.

Naturalny Izotonik nasyci, a przy tym ugasi pragnienie w upalny dzień. Naturalny Izotonik to napój owocowy na bazie soku jabłkowego. Czy wiesz, że naszych soków i napojów owocowych nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności.

Soki FITLY nie tylko robione są ze świeżych, pełnowartościowych produktów, ale też cześć z nich wyciskana jest metodą cold press, czyli metodą tłoczenia na zimno. Taki sposób pozyskiwania soków pozwala zachować wszystko co w nich najlepsze!

Skład zestawu

Name Ilość
Rozmiar 500ml
Naturalny 1

Video

Wartości odżywcze

Opinie

2022-02-09 12:51:32 • Opinia nie została zweryfikowana.

Kokos

Kokos moja miłość!

2022-02-09 12:50:26 • Opinia nie została zweryfikowana.

Biały

Taki biały, dawno takiego soku nie widziałam, fajny smak i czuć kokos dzięki wiórkom. Polecam

2021-11-02 12:46:59 • Opinia nie została zweryfikowana.

Najlepszy!

Zdecydowanie najpyszniejszy sok!
Polecam dla wszystkich fanów kokosa :)

2021-11-02 12:46:10 • Opinia nie została zweryfikowana.

pycha

Lubię wszystko co kokosowe i ten sok to strzał w 10! Faktycznie osad nie jest zbyt estetyczny, ale ten smak wynagradza wszystko.

2021-11-02 12:45:08 • Opinia nie została zweryfikowana.

najlepszy !

uwielbiam kokosy i zdecydowanie jest to mój najlepszy soczek

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Naturalny Izotonik Sportfood

Naturalny Izotonik Sportfood

Popraw to pole
Wypełnij to pole
Popraw to pole