Gwiezdny Pył

13,00 zł

Swój wyjątkowy smak sok „Gwiezdny Pył” zawdzięcza nietypowej kompozycji m.in. wody kokosowej, spiruliny... i mleczka kokosowego. Pojemność: 500 ml

Więcej informacji

Gwiezdny Pył OD FITLY

Pełna Natura, Kosmiczna nazwa

Magiczny koktajl o oryginalnym smaku, wyglądający jak napój dla jednorożca? Niech nie zmyli Cię jego kolor!

Swoją kosmiczną barwę sok GWIEZDNY PYŁ zawdzięcza spirulinie, która jest jednym z najbogatszych w substancje odżywcze superfoods. Trenujący wegetarianie docenią ją ze względu na trzykrotnie większą zawartość białka niż mięso. O ich nawodnienie zadba woda alkaiczna o wysokim pH, która neutralizuje zakwaszenie organizmu i wspomaga walkę z wolnymi rodnikami.

Detoks z kokosa

W smaku soku zdecydowanie dominuje występujący kokos. Taki skład ucieszy osoby będące na diecie odchudzającej - nasycone kwasy tłuszczowe i błonnik przyspieszają przemianę materii i dają uczucie sytości. Tak, my też kochamy sok świeżo wyciskany ze 100% naturalnych składników!


Czy wiesz, że naszych soków nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Soki FITLY nie tylko robione są ze świeżych, pełnowartościowych produktów, ale też cześć z nich wyciskana jest metodą cold press, czyli metodą tłoczenia na zimno. Taki sposób pozyskiwania soków pozwala zachować wszystko co w nich najlepsze!

Swój wyjątkowy smak sok „Gwiezdny Pył” zawdzięcza nietypowej kompozycji m.in. wody kokosowej, mleczka kokosowego i spiruliny. Gwiezdny Pył przywodzi na myśl Drogę Mleczną w księżycową noc! Jego kremowy kolor i aksamitną konsystencję uzyskano bez żadnych sztucznych dodatków i bez pasteryzowania.

Skład: woda kokosowa, mleczko kokosowe, woda niegazowana, spirulina. 


Naszych soków nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Skład zestawu

Name Ilość
Rozmiar 500ml
Gwiezdny 1

Video

Wartości odżywcze

Opinie

2022-08-18 21:41:21 • Opinia nie została zweryfikowana.

Petarda

Przepyszny !!!

2022-02-04 13:14:13 • Opinia nie została zweryfikowana.

Sięgnąć gwiazd

Każdy chciały sięgnąć gwiazd! Ten sok idealnie się do tego nadaje, najlepszy z oferty, smaczny, i z unikatowy kolorem :)

2022-02-04 13:13:07 • Opinia nie została zweryfikowana.

Fajny sok

Fajny sok, spirulina robi w nim swoje, orzeźwiający i smaczny

2022-02-04 13:10:25 • Opinia nie została zweryfikowana.

Najlepszy

Najlepszy sok z oferty, specyficzny smak, ale mi najbardziej smakuje

2021-10-02 23:06:48 • Opinia nie została zweryfikowana.

KOSMICZNY SMAK

Bardzo smaczny sok polecam soki SPORTFOOD

2020-05-08 11:54:28 • Opinia nie została zweryfikowana.

najlepszy!

Najlepszy smak ever! dodatkowo ma mało kalorii! super

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Gwiezdny Pył

Gwiezdny Pył

Swój wyjątkowy smak sok „Gwiezdny Pył” zawdzięcza nietypowej kompozycji m.in. wody kokosowej, spiruliny... i mleczka kokosowego. Pojemność: 500 ml

Popraw to pole
Wypełnij to pole
Popraw to pole