Śnieżny UŚMIECH

14,70 zł

Ten wyśmienity sok napój owocowy z m.in. daktyli, jabłka, śliwki i płatków owsianych z dodatkiem cynamonu i węgla aktywnego to produkt do zadań specjalnych. To nie tylko zastrzyk witamin, ale też sposób na naturalne wybielenie zębów. 

Pojemność 

360 ml

Więcej informacji

Śnieżny Uśmiech od FitLY - przywróć zębom prawdziwą biel

Czy wiesz, że węgiel aktywowany działa wybielająco na zęby? ŚNIEŻNY UŚMIECH zawiera w swoim składzie aktywowany węgiel, który charakteryzuje się silnymi właściwościami absorpcyjnymi. Dzięki temu pomaga oczyszczać organizm z toksyn, wychwytuje znajdujące się w nim bakterie, a także działa wybielająco na zęby. Aktywowany węgiel usuwa przebarwienia po kawie, herbacie czy innych produktach, pomagając przywrócić zębom ich naturalną biel.

ŚNIEŻNY UŚMIECH to napój na bazie soku jabłkowego. Tak brzmi jego prawna nazwa, natomiast w smaku na pierwszym miejscu pojawiają się daktyle, śliwki i cynamon.

Odżywcza bomba i pełnia smaku w soku Śnieżny Uśmiech

Aktywowany węgiel, który nadaje ŚNIEŻNEMU UŚMIECHOWI czarną barwę, to tylko jeden z wielu wartościowych składników, które się w nim kryją. Czy wiesz, że Daktyle oraz śliwki dostarczają organizmowi cennego potasumagnezuwapnia i fosforu. Są też doskonałym źródłem błonnika oraz wielu witamin. Natomiast płatki owsiane sprawiają, że ŚNIEŻNY UŚMIECH jest jeszcze bardziej odżywczy i sycący

Czy Ty tak samo jak my kochasz sok świeżo wyciskany ze 100% naturalnych składników!? Uwielbiasz owoce, kochasz warzywa? Zamów nasze pyszne produkty i poczuj prawdziwą moc!

Dlaczego soki FitLY są wyjątkowe?

Czy wiesz, że naszych soków i napojów owocowych nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Uważaj, łatwo jest się w nich zakochać! 

Soki FitLY nie tylko robione są ze świeżych, pełnowartościowych produktów, ale też część z nich wyciskana jest metodą cold press, czyli metodą tłoczenia na zimno. Taki sposób pozyskiwania soków pozwala zachować wszystko co w nich najlepsze!

Ten wyśmienity sok napój owocowy z m.in. daktyli, jabłka, śliwki i płatków owsianych z dodatkiem cynamonu i węgla aktywnego to produkt do zadań specjalnych. To nie tylko zastrzyk witamin, ale też sposób na naturalne wybielenie zębów.

Dzięki dodatkowi węgla aktywnego, znanego ze swoich właściwości oczyszczających, usunie delikatne przebarwienia z kawy czy herbaty. Pyszny sposób na biały uśmiech, a przy tym w 100% naturalnie, bez konserwantów, cukru i dodatków smakowych!

Naszych soków nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. 

Data ważności soków

Tak! Nie pasteryzujemy, tylko utrwalamy na zimno przy pomocy nowoczesnej metody HPP (high pressure processing) dostępnej jeszcze do niedawna tylko w USA czy krajach Europy Zachodniej. Dzięki temu w przeciwieństwie do pasteryzacji po procesie utrwalania na zimno wysokim ciśnieniem nasze soki utrzymują naturalny kolor i smak, a ponadto zachowują w sobie wszystkie witaminy i minerały przez cały okres terminu przydatności. Te jakże ważne elementy w klasycznym procesie pasteryzacji są bezpowrotnie utracone.

Czy wiesz, że od niedawna data ważności soków fitLY to min. 30 dni. Dzięki temu dietę sokową możesz rozpocząć w dowolny dzień tygodnia, nawet od poniedziałku :)

Wszystkie produkty powstają w nowoczesnym i profesjonalnym zakładzie produkcyjnym, w którym cały proces nadzorują dietetycy, technolodzy oraz kierownicy produkcji. Codziennie z zegarmistrzowską precyzją nadzorują dla Was cały proces dbając o każdy element, aby soki były jeszcze lepsze.

Skład zestawu

Name Ilość
Rozmiar 500ml
śnieżny UŚMIECH 360ml 1

Video

Wartości odżywcze

Opinie

2022-02-09 14:43:24 • Opinia nie została zweryfikowana.

pyszne

rewelacja

2022-02-08 14:40:51 • Opinia nie została zweryfikowana.

Strasznie mi się podoba

Strasznie mi się podoba ta czarna butelka i sok :D Bardzo smaczny i słodki :)

2022-02-04 15:03:05 • Opinia nie została zweryfikowana.

Węgiel

Nie sądziłam ze sok z węglem może tak dobrze smakować.

2022-02-04 15:00:13 • Opinia nie została zweryfikowana.

Czarny

Nie sądziła że kiedyś trafie na tak czarny sok, niesamowicie smaczny i słodki. Bardzo dobre :D

2021-10-03 17:29:50 • Opinia nie została zweryfikowana.

WoW! rewelacyjne smoothie

byłam zaskoczona smakiem. pyszny

2021-10-02 23:17:12 • Opinia nie została zweryfikowana.

Węgiel zaskoczył mnie smakiem

Bardzo smaczny sok. jestem pod dużym wrażeniem. spodziewałem się czegoś innego

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Śnieżny UŚMIECH

Śnieżny UŚMIECH

Ten wyśmienity sok napój owocowy z m.in. daktyli, jabłka, śliwki i płatków owsianych z dodatkiem cynamonu i węgla aktywnego to produkt do zadań specjalnych. To nie tylko zastrzyk witamin, ale też sposób na naturalne wybielenie zębów. 

Pojemność 

360 ml

Popraw to pole
Wypełnij to pole
Popraw to pole

Produkty polecane