Sok Wehikuł CZASU

14,70 zł

100% naturalny Wehikuł Czasu zawiera w sobie sok ze świeżych jabłek, przetarty agrest, przetarty jarmuż, przetarty szpinak i przetarte gruszki. Jest naturalnie mętny z frakcjami owoców. 

Pojemność 

360 ml

Więcej informacji

Sok Wehikuł Czasu od FitLY - Moc zielonych witamin

Liście szpinaku i jarmużu stanowią cenne źródło witaminy Cbeta-karotenu i luteiny, słynących ze swoich właściwości antyoksydacyjnychSzpinak szczególnie cenią osoby będące na diecie, ponieważ zawarte w nim potas i witaminy z grupy B uczestniczą w spalaniu węglowodanów oraz przyspieszają metabolizm. Dodatkowo, podobnie jak jabłko i gruszka, szpinak jest niskokaloryczny i wydłuża uczucie sytości. Dzięki sporej zawartości pektyn gruszka i agrest wspomagają trawienie, a ten drugi dodatkowo odkwasza organizm i pomaga oczyścić go z toksyn.

Powrót do przeszłości - razem z nami wskocz do Wehikułu Czasu przypomnij sobie czasy beztroski

Wróć wspomnieniami do beztroskich chwil dzieciństwa dzięki sokowi Wehikuł Czasu od FITLY. To owocowo-warzywny cold-press w zielonym kolorze. Nasze tłoczenie na zimno pozwoliło zamknąć w butelce wszystkie cenne wartości odżywcze bogatej listy składników.

Czy Ty tak samo jak my kochasz sok świeżo wyciskany ze 100% naturalnych składników!? Uwielbiasz owoce, kochasz warzywa? Zamów nasze pyszne produkty i poczuj prawdziwą moc! Czy wiesz, że naszych soków i napojów owocowych nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Uważaj, łatwo jest się w nich zakochać! 

Soki FitLY nie tylko robione są ze świeżych, pełnowartościowych produktów, ale też część z nich wyciskana jest metodą cold press, czyli metodą tłoczenia na zimno. Taki sposób pozyskiwania soków pozwala zachować wszystko co w nich najlepsze! 

Nikomu jeszcze nie udało się zatrzymać czasu, ale my pomożemy Wam przynajmniej go spowolnić! Rewelacyjne działanie „Wehikułu Czasu” sprawi, że odzyskasz uczucie młodości. „Wehikuł Czasu” to w naturalny sok owocowo-warzywny, uzyskany bez sztucznych dodatków, który działa sycąco, a jednocześnie będziesz czuć się po nim lekko.

Naszych soków nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. 

Wehikuł Czasu zawiera w sobie sok jabłkowy, przetarty agrest, przetarty jarmuż, przetarty szpinak i przetarte gruszki. Jest naturalnie mętny z frakcjami owoców.

Skład zestawu

Name Ilość
Rozmiar 360 ml
wehikuł CZASU 360ml 1

Video

Wartości odżywcze

Opinie

2022-02-04 14:58:07 • Opinia nie została zweryfikowana.

Czas

Czas, im bardziej jest pusty, tym szybciej płynie.

2022-02-04 14:57:19 • Opinia nie została zweryfikowana.

Śmieszna nazwa

Fajna i zabawna nazwa, sok dobry :)

2022-02-04 14:08:14 • Opinia nie została zweryfikowana.

Jarmuż

Bardzo dobre połączenie i soki. Jarmuż i gruszki, super smak :D Kolor bardzo fajny :)

2021-10-31 11:40:54 • Opinia nie została zweryfikowana.

pyszny ten soczek

wehikuł czasu faktycznie maa smak dzieciństwa. Agrest daje super kwasek, przełamany jabłuszkiem. pyszne

2021-01-05 10:38:01 • Opinia nie została zweryfikowana.

Jeśli działa od wewnątrz tak, jak smakuje, to mega polecam!

I wcale nie jest kwaśny (a jestem uzależniona od cukru i wiem, co mówię!)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Sok Wehikuł CZASU

Sok Wehikuł CZASU

100% naturalny Wehikuł Czasu zawiera w sobie sok ze świeżych jabłek, przetarty agrest, przetarty jarmuż, przetarty szpinak i przetarte gruszki. Jest naturalnie mętny z frakcjami owoców. 

Pojemność 

360 ml

Popraw to pole
Wypełnij to pole
Popraw to pole

Produkty polecane