święty SPOKÓJ

14,70 zł

RELAKS I SMAK

Pyszny sok na bazie truskawek.

Pojemność 

360 ml

Więcej informacji

Sok Święty Spokój od FitLY

Relaks w butelce - bo Święty Spokój nie ma ceny! 

Świeżo wyciskany sok 100% to połączenie jabłek, bananów i truskawek. Banany, jako naturalny lek na nadciśnienie, pomogą ukoić Twoje skołatane nerwy. Ponadto są ogromną skarbnicą potasu. Truskawki mają działanie dobroczynne na serce, ponieważ obniżają poziom cholesterolu i ciśnienie tętnicze. W dodatku są bardzo mało kaloryczne. Jabłka natomiast chronią przed zawałem serca.

Spróbuj jak smakuje nasza wersja Świętego Spokoju. Sok FitLY polecany jest dla wszystkich osób zmęczonych życiem. Już jedna porcja tego dobroczynnego soku, pozwoli łaskawszym okiem spojrzeć na otaczające sprawy. Jedna porcja soku po ciężkim dniu wystarczy, by odzyskać równowagę i mieć wreszcie święty spokój. Pamiętaj, by swój sok zawsze przechowywać w lodówce i spożyć przed terminem przydatności!

Wystarczy jeden łyk, by od razu poczuć delikatny smak kompozycji trzech pysznych owoców. Banan, Jabłko, Truskawka to nasz przepis na „Święty Spokój”. Ten sok nie tylko w nazwie ma ze spokojem wiele wspólnego. Czy wiesz, że potas zbawiennie działa na serce i układ krwionośny oraz pomaga radzić sobie ze stresem?

Zwolnij, odpocznij - posmakuj Święty Spokój!

Ten sok to idealne rozwiązanie na skołatane i zszarpane nerwy. Ideany po aktywnym dniu. Banany, truskawki i jabłka to nasz sposób na Twój święty spokój! Czy Ty tak samo jak my kochasz sok świeżo wyciskany ze 100% naturalnych składników!? Uwielbiasz owoce, kochasz warzywa? Zamów nasze pyszne produkty i poczuj prawdziwą moc!

Czy wiesz, że naszych soków i napojów owocowych nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Uważaj, łatwo jest się w nich zakochać! 

Soki FitLY nie tylko robione są ze świeżych, pełnowartościowych produktów, ale też część z nich wyciskana jest metodą cold press, czyli metodą tłoczenia na zimno. Taki sposób pozyskiwania soków pozwala zachować wszystko co w nich najlepsze! Chcesz wiedzieć co myślą o nas nasi klienci? Przeczytaj wystawione przez nich opinie.

Naszych soków nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. Każdy sok FitLY jest wyciskany ze 100% naturalnych składników. Więcej odpowiedzi na pytania znajdziesz w zakładce FAQ.

Skład zestawu

Name Ilość
Rozmiar 360 ml
święty SPOKÓJ 360ml 1

Video

Wartości odżywcze

Opinie

2022-02-04 13:26:34 • Opinia nie została zweryfikowana.

Bardzo smaczny

Bardzo smaczny sok, połączenie jest super a po wypiciu... Święty spokój... :D

2022-02-04 13:24:16 • Opinia nie została zweryfikowana.

Pycha

Pycha. polecam, świetny smak truskawki, bardzo dobry sok.

2022-02-04 13:23:43 • Opinia nie została zweryfikowana.

składniki

3 składniki a najlepszy sok na rynku. Jak wy to zrobiliście? Jeśli nie próbowaliście to na prawdę warto.

2021-10-30 21:06:38 • Opinia nie została zweryfikowana.

ŚWIĘTY SPOKÓJ NIE MA CENY

NAJLEPSZY SOOK OOWOCOWY NA POLSKIM RYNKU

2021-10-02 23:17:36 • Opinia nie została zweryfikowana.

Rewelacja

Kupiłam w sklepie Piotr i Paweł i się zakochałam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

święty SPOKÓJ

święty SPOKÓJ

RELAKS I SMAK

Pyszny sok na bazie truskawek.

Pojemność 

360 ml

Popraw to pole
Wypełnij to pole
Popraw to pole

Produkty polecane