Dieta Sokowa ile się Chudnie w Tydzień? Przepisy. Detoks

Szukasz skutecznych sposobów na to, by zgubić kilka kilogramów? W takiej sytuacji może Ci pomóc nasza dieta sokowa! Ile się chudnie na takim detoksie? Efekty są zazwyczaj bardzo zadowalające. Jeśli interesuje Cię możliwość schudnięcia przy pomocy takiej zdrowej metody, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!

Dieta sokowa – ile dni zazwyczaj trwa?

Stosowanie diety sokowej zazwyczaj ustala się w oparciu o efekty, jakie chce osiągnąć dana osoba. Bez względu na to, na który rodzaj diety się zdecydujemy, możemy być pewni pożądanych rezultatów! Podejmując się jakichś wyzwań w życiu, zwykle chcemy wiedzieć, jakie osiągniemy efekty i kiedy będą one widoczne. Jednym z takich wyzwań jest rozpoczęcie diety odchudzającej. Sporo osób tyle razy próbowało różnych diet, nie osiągając przy tym widocznych efektów, że przed każdą kolejną chciałoby mieć pewność co do tego, ile schudną i w jakim czasie. Zatem ile można schudnąć na diecie sokowej? Zanim znajdziemy odpowiedź na to pytanie, sprawdźmy, co sprawia, że dieta sokami oczyszczającymi jest skuteczna.

WYBIERSZ SWOJĄ DIETĘ I SZYBKO SCHUDNIJ

Dieta sokowa 3-dniowa

Dieta sokowa 5-dniowa

Dieta sokowa 7-dniowa

Odchudzanie na diecie sokowej – kiedy widać efekty?

Na efekty diety sokowej nie trzeba długo czekać, choć oczywiście różnią się one od siebie w zależności od długości jej trwania. Detoks sokami oczyszczającymi może trwać od jednego do kilku dni. Nie jest to długi okres, niemniej jest wystarczający, by oczyścić organizm z toksyn i wspomóc chudnięcie. Osoby, które przeprowadziły kilkudniowy detoks, ze zdumieniem stwierdzają, że poprawie uległo nie tylko ich samopoczucie, ale i wygląd. Bez większego wysiłku straciły kilka nadprogramowych kilogramów i kilka centymetrów w pasie. To dobre rozwiązanie, gdy zależy nam na szybkim spadku wagi przed ważnym dla nas dniem, na przykład przed ślubem. Ale dobrodziejstwa detoksu sokowego na tym się nie kończą.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, detoksykacja powoduje poprawę naszego samopoczucia oraz metabolizmu. W efekcie organizm nieobciążony toksynami o wiele lepiej radzi sobie z trawieniem pokarmu i nie odkłada go w postaci tkanki tłuszczowej. Zatem zachowując zdrowe nawyki żywieniowe po detoksie sokowym możemy mieć pewność, że nasza waga nadal będzie spadać, bez większego wysiłku czy wyrzeczeń. Powtarzając detoks co kilka miesięcy, możemy wspomóc organizm w walce o zdrowie poprzez regularne oczyszczanie go z toksyn. To z kolei pomoże uniknąć „efektu jo-jo”, tak częstego przy wielu dietach pozwalających w krótkim czasie radykalnie schudnąć.

ile można schudnąć na diecie sokowej

Jakie soki do detoksu?

Skoro już wiemy, dlaczego opłaca się od czasu do czasu przeprowadzić detoks sokowy, warto się jeszcze dowiedzieć, jakie soki się do tego najlepiej nadają. Nasze soki FITLY przygotowywane są z najwyższą starannością, wspomnianą wcześniej metodą ColdPress. To najnowocześniejsza metoda tłoczenia soków. Pozwala zachować wszystkie cenne składniki odżywcze obecne w surowych owocach, gdyż cały proces produkcji odbywa się w niskich temperaturach. W efekcie witaminy i minerały nie ulegają utlenieniu i trafiają wprost do pysznego, aromatycznego, sycącego soku.

Dla naszych Klientów oferujemy gotowe pakiety soków do detoksu na określoną liczbę dni. Mamy pakiety jednodniowe, trzydniowe, czterodniowe, ośmiodniowe, a także zestawy soków jako forma uzupełnienia zdrowej diety i podtrzymania efektów odchudzania. Każdy pakiet zawiera określoną liczbę soków w różnych smakach na dany dzień oraz instrukcję.

Wypijając dziennie ilość soków określoną w instrukcji, w pełni pokrywamy zapotrzebowanie organizmu na energię, tj. około 1400 kalorii. Dzięki temu nie czujemy się głodni i osłabieni i możemy wykonywać swoje obowiązki. Detoks sokowy to najlepszy wybór, jeśli chcemy schudnąć zdrowo i skutecznie!

Ile można schudnąć w tydzień na diecie sokowej? Trudno jest określić to konkretnie; dużo zależy od tego, czy nasi klienci przestrzegają zasad prawidłowego odżywania. Na szybko utraty kilogramów ma wpływ również przemiana materii, geny, jak również prowadzony tryb życia. Średnio możemy uznać, że korzystający z naszej oferty mogą schudnąć w ciągu siedmiu dni od trzech do pięciu i pół kilograma, a wpływ na to ma nic innego, tylko dieta sokowa. Ile dni potrzeba, by schudnąć dwa i pół kilograma? W większości przypadków wystarczy dieta sokowa trwająca trzy dni. Jeśli jednak będziemy ją stosować przez pięć dni, to możemy stracić od trzech do trzech i pół kilograma. 

Nasza oferta to ogromna korzyść dla każdego, kto chce znacząco poprawić swoją sylwetkę, a nie ma czasu przygotowywać dla siebie odpowiednich potraw. W takiej sytuacji najlepszy rozwiązaniem będzie detox sokowy. Przepisy są na tyle urozmaicone, że jesteśmy pewni, iż trafią one do gustu każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Trudno o bardziej naturalną metodę odchudzania, niż dieta sokowa. Sklep proponuje szereg rodzajów diet, dzięki czemu łatwo znaleźć taką, która będzie doskonale dopasowana do naszych potrzeb. Sprawdź koniecznie:

 

Nasza oferta obejmuje również soki dla dzieci! Zadbaj o swoje pociechy, podając im wyłącznie naturalne soki z całą gamą składników odżywczych i minerałów. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na pytania zainteresowanych i rozwiejemy ich wątpliwości! 

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie

Popularne