Dieta Oczyszczająca Organizm z Toksyn. Jak Oczyścić Organizm w Jeden Dzień?

Spis treści:

Dieta oczyszczająca – jak działa?
Jak długo stosować dietę oczyszczającą?
Najlepsza dieta oczyszczająca sokami
Ile kosztuje detoks sokowy?
Opinie o diecie oczyszczającej naszymi sokami

Już niebawem rozpocznie się okres urlopowy, co oznacza, że wielu z nas z niecierpliwością wyczekuje zaplanowanych wcześniej wakacji i wyjazdów. Największą popularnością cieszą się  ciepłe kraje, w których możemy beztrosko spędzać całe dnie na plaży w przepięknym otoczeniu. Ale wizja pokazania się w stroju kąpielowym może być dla wielu zniechęcająca. Po zimie czują się ociężali i chętnie zgubiliby kilka kilogramów przed wakacjami.

Najlepiej szybko, prosto i bezpiecznie. Czy istnieje dieta, która pozwoli uzyskać zadowalające efekty w zaledwie kilka dni? Dobrym pomysłem może być szybka dieta 3 dniowa oczyszczająca na bazie soków.

Dieta oczyszczająca – jak działa?

Oczyszczanie organizmu z toksyn to naturalny proces życiowy, za który odpowiada nasza wątroba oraz jelita. Niestety, żyjemy w świecie, w którym niemalże na każdym kroku stykamy się ze szkodliwymi substancjami. Mogą się one znaleźć w pożywieniu, kosmetykach, a nawet wdychanym przez nas powietrzu. Nic więc dziwnego, że nawet osoby stosunkowo zdrowe mogą mieć wyraźne objawy zanieczyszczenia organizmu toksynami.

Dieta oczyszczająca jest więc formą wsparcia dla naszych organizmów w walce z toksynami. Gdy nasz organizm oczyści się z toksyn, znajdzie się w nim więcej miejsca na przyswojenie cennych składników odżywczych, które usprawnią jego działanie.

WYBIERSZ SWOJĄ DIETĘ I SZYBKO SCHUDNIJ

Dieta sokowa 3-dniowa

Dieta sokowa 5-dniowa

Dieta sokowa 7-dniowa

dieta oczyszczająca

Jak długo stosować dietę oczyszczającą?

Ponieważ dieta oczyszczająca polega na przyjmowaniu w jej trakcie wyłącznie określonych płynów, na przykład soków, czas jej trwania nie powinien wynosić więcej niż kilka dni. Tak naprawdę nawet jeden dzień czy weekend „na detoksie” może przynieść zauważalne efekty w postaci lepszego samopoczucia i wyglądu. Optymalny czas diety oczyszczającej to od 3 do 7 dni – w zależności od naszych potrzeb i możliwości.

Najlepsza dieta oczyszczająca sokami

Diety oczyszczająca można przeprowadzać na różne sposoby, nie zawsze jednak są one bezpieczne i przyjemne. Lekarze i dietetycy zdecydowanie odradzają głodówki, gdyż są one bardzo drastyczne i zamiast pomóc, raczej szkodzą, zaburzając codzienny rytm naszego organizmu, który nagle zostaje wprowadzony w stan przetrwania. O wiele lepszym, zdrowszym i smaczniejszym pomysłem na detoksykację organizmu jest spożywanie odpowiednio przygotowanych owocowych i warzywnych soków oczyszczających.

Nasze soki Sportfood przygotowane metodą ColdPress odznaczają się wyjątkowym smakiem, aromatem i barwą. Ale to nie wszystko. Są też nieocenionym źródłem składników odżywczych, minerałów, witamin i błonnika, stając się równie wartościowe, co surowe owoce i warzywa. Jak to możliwe? To właśnie sposób ich przyrządzania, czyli tłoczenie na zimno metodą ColdPress sprawia, że owoce i warzywa nie ulegają podgrzaniu i utlenianiu, a przez to nie tracą nic ze swoich wartości odżywczych. Pijąc w ciągu dnia takie soki, nie czujemy głodu ani pokusy, by zjeść coś niezdrowego.

Ile kosztuje detoks sokowy?

Na naszej stronie internetowej można znaleźć gotowe pakiety soków na detoks sokowy w różnych wariantach i przystępnych cenach. Na przykład jednodniowa dieta sokowa dla osób, które po raz pierwszy przeprowadzają detoks zakupimy już za 68 złotych. W pakiecie znajdziemy kompozycję pysznych soków, opis kuracji i instrukcję, jak prawidłowo ma przebiegać nasza dieta. Pakiet jednodniowy pokrywa dzienne zapotrzebowanie na energię – ok. 1400 kcal. Dla osób, które już przekonały się, że dieta oczyszczająca sokami to coś dla nich, przygotowaliśmy dietę 8-dniową. Dla osób, które obawiają się, że 8 dni za dużo przeznaczona jest dieta oczyszczająca 3 dniowa.

W tym pakiecie znajdziemy określoną liczbę soków oraz wód kokosowych, które należy spożywać przez cały tydzień, zamiast normalnych posiłków. Dziennie należy wypić pięć soków 500 ml i dwie wody kokosowe 250 ml. Wartość energetyczna takiego pakietu to około 1350 kcal. Dieta 7-dniowa to dobry pomysł dla osób zdeterminowanych i zmotywowanych, aby w szybkim czasie schudnąć i oczyścić swój organizm.

ZAMÓW DIETĘ SOKOWĄ

Opinie o diecie oczyszczającej naszymi sokami

Już wiele kobiet i mężczyzn przekonało się, że dieta naszymi sokami to doskonały sposób na oczyszczenie organizmu i szybką kurację odchudzającą, nie tylko przedwakacyjną. Do grona miłośników naszych soków należą między innymi gwiazdy telewizji i Internetu, na przykład Ola Ciupa, Stuart Kluz-Burton, Modny Tata, Top Model Daniel Tracz czy Ola Wanserska. 

Więcej o diecie sokowej przeczytasz na naszych innych wpisach:

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie

Popularne