Catering sokowy z dostawą - wygodny sposób na świeże soki

Wielu z nas ma w ciągu dnia tyle obowiązków, że zapomina o tym, jak istotne jest zadbanie o siebie i swoje zdrowie. Nie mamy czasu w spokoju zjeść, nie mówiąc już o wcześniejszym zaplanowaniu i przygotowaniu zdrowego posiłku. Na efekty nie trzeba długo czekać i niestety nie są one przyjemne.

Do najczęstszych zaliczamy nadwagę, problemy sercowe, problemy z trawieniem, przemęczenie czy migreny. Jak więc, mimo wielu zadań w ciągu dnia, zadbać o zdrowe żywienie? Z pomocą przychodzi catering sokowy, czyli dostawa soków FITLY wprost pod Twoje drzwi!

Catering sokowy, czyli soki na zamówienie

Oferujemy naszym Klientom catering obejmujący specjalnie przygotowane pakiety soków owocowych i warzywnych tłoczonych na zimno metodą ColdPress. Niskie temperatury tłoczenia nie powodują utleniania się i w efekcie bezpowrotnego utracenia witamin i minerałów obecnych w świeżych owocach i warzywach. Dzięki temu soki zachowują także swoją naturalną, intensywną barwę, wyjątkowo głęboki smak oraz piękny aromat, i to bez dodatku cukru, barwników czy innych substancji ulepszających.

Pakiety soków świetnie nadają się na detoks sokowy lub jako uzupełnienie zdrowej diety. Każdy sok to prawdziwa bomba witaminowa, która zasili nasz organizm i doda nam więcej energii. Dla kogoś, kto ma wiele zajęć i dużo stresu będzie to nieoceniony i bardzo wygodny sposób na zadbanie o swój sposób odżywiania. Catering dietetyczny obejmuje także dostawę zup-kremów, które również wchodzą w skład pakietów na detoks w okresie zimowym, oraz wody kokosowej w okresie letnim.

WYBIERSZ SWOJĄ DIETĘ I SZYBKO SCHUDNIJ

Dieta sokowa 3-dniowa

Dieta sokowa 5-dniowa

Dieta sokowa 7-dniowa

catering sokowy

Dostarczymy soki, gdziekolwiek zechcesz

Największą zaletą naszego cateringu sokowego jest to, że możesz go zamówić w całej Polsce, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Można więc je zamówić bezpośrednio do domu, ale także do miejsca pracy czy w jakiekolwiek inne miejsce, w którym akurat się znajdujesz, na terenie Polski. Świeżo przygotowane soki dostarczymy Ci co 3-4 dni. Dzięki temu będziesz mieć je zawsze przy sobie i nie zapomnisz ich zabrać ze sobą w ferworze zajęć i obowiązków.

To ważne zwłaszcza, gdy przeprowadzany jest detoks sokowy, gdyż w jego trakcie nie można spożywać żadnych innych posiłków i napojów – soki są głównym i jedynym posiłkiem w ciągu dnia. Dlatego trzeba dopilnować, by mieć je zawsze przy sobie i pić je w regularnych odstępach czasu. Catering sokowy pozwoli ci to wcześniej zaplanować i dostarczy Twoje soki w dowolne miejsce – gdy będziesz w domu, w biurze, w delegacji, w odwiedzinach u rodziny albo na urlopie.

Jakie soki możesz zamówić?

Catering sokowy obejmuje wszystkie pozycje dostępne w naszym sklepie on-line. Możliwe jest zamówienie zarówno pojedynczych soków w dowolnej ilości i smakach, jak i gotowych pakietów przeznaczonych do detoksu sokowego. Oferujemy diety oczyszczające 3-dniowe, 1-dniowe, 7-dniowe bądź uzupełniający zbilansowaną dietę pakiet soków na 14 dni. Istnieje możliwość zamówienia pakietu dla Dwojga na 3 dni lub Diety Open, w której sam kompletujesz ilość soków i wybierasz ulubione smaki.

Nasze soki przygotowywane metodą ColdPress warto pić codziennie, gdyż świetnie uzupełniają niedobory witamin, eliminują negatywne skutki stresu i przemęczenia oraz zaspokajają lekki głód pojawiający się między posiłkami. Dla kogoś mocno zapracowanego to optymalne i najwygodniejsze rozwiązanie, by bez wysiłku dbać o zdrowe odżywianie.

Więcej o diecie sokowej przeczytasz na naszych innych wpisach:

- Co to jest detoks sokowy? Co można jeść? Top 10 pytań do dietetyka,

Ile można schudnąć na diecie sokowej?

Jak oczyścić organizm z toksyn?

Jak często można korzystać z detoksu sokowego?

WYBIERZ SWOJĄ DIETĘ SOKOWĄ

Dodaj komentarz

Wszystkie pola wymagane

Imię:
E-mail: (będzie ukryty)
Treść:

Kategorie

Popularne